سه شنبه/ ۲۵ خرداد / ۱۴۰۰

احتمال زندان رفتن امبر هرد به جرم ادعای دروغ علیه جانی دپ

 احتمال زندان رفتن امبر هرد به جرم ادعای دروغ علیه جانی دپ بسيار زياد است. با گذشت ۴ سال از جدایی جنجالی جانی دپ از امبر هرد، دادگاه و شکایت‌های این زوج سابق همچنان ادامه دارد.

احتمال زندان رفتن امبر هرد به جرم ادعای دروغ علیه جانی دپ بسیار زیاد است. با گذشت ۴ سال از جدایی جنجالی جانی دپ از امبر هرد، دادگاه و شکایت‌های این زوج سابق همچنان ادامه دارد.

احتمال زندان رفتن امبر هرد زیاد است

طبق اخبار جدید منتشر شده، این احتمال وجود دارد که بازیگر فیلم «آکوامن» به دروغ همسرش «جانی دپ» را در سال ۲۰۱۶ به زدن ضربه به صورتش متهم کرده باشد.

صحت این ادعا موضوع اصلی نزاع‌ های حقوقی دپ و هرد در سال‌ های اخیر بوده است.

ماجرا از جایی شروع شد که هرد با صورتی کبود، در دادگاه طلاقش ادعا کرده بود دپ که در مستی کامل بوده، یک گوشی موبایل به سمت صورت او پرتاب کرده و شراب قرمز روی دیوار و فرش ریخته است. نمایندگان دپ می‌گویند مأمورین پلیسی که در محل حاضر شده‌اند چنین چیزهایی به یاد نمی‌آورند و هیچ‌گونه شواهد بصری که از این جرم دلالت کند ندیده‌اند. حال احتمال می‌رود که با اثبات بی‌گناهی دپ، داستان دیگری رقم بخورد و امبر هرد روانه زندان شود.

جانی دپ طی این سال‌ ها در دادگاه شکایت‌ های امبر هرد شکست خورده بود و تهیه‌کننده‌ های هالیوود بابت این ادعا جانی دپ را از بازی در فیلم‌های «جانوران شگفت‌انگیز» و «دزدان دریایی کارائیب» کنار گذاشتند. شکایت‌ های جانی دپ نیز نظیر بریدن انگشتش توسط امبر، مدفوع کردن امبر در تخت‌ خوابش و خیانت امبر با مردان و زنان زیادی نظیر ایلان ماسک، جیمز فرانکو و… به جایی نرسیده بود.

منبع: پارسینما

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا