کدال

گزارش های دوره ای، اخبار افزایش سرمایه و آمار سود و زیان شرکت ها

وپارس:

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه سهام شرکت بانک پارسیان

با عنایت به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۲۳,۷۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۸۵,۵۳۸,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور بهبود نسبت کفایت سرمایه که در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد

▪️درصد افزایش سرمایه: ۲۶۰%
▪️محل تامین: مطالبات و آورده نقدی

دلقما:
تصمیم هیئت مدیره به انجام افزایش سرمایه تفویض شده در مجمع فوق العاده شرکت داروئی و بهداشتی لقمان

با عنایت به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه سهام شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به استحضار می رساند پیرو تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ مبنی بر تصویب افزایش سرمایه از مبلغ ۲۲۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور جبران مخارج سرمایه گذاری های انجام شده و تکمیل طرح های توسعه ای، اصلاح ساختارمالی شرکت و تامین سرمایه در گردش ، هیئت مدیره در نظر دارد نسبت به انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از مبلغ ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶۷۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور جبران مخارج سرمایه گذاری های انجام شده و تکمیل طرح های توسعه ای، اصلاح ساختارمالی شرکت و تامین سرمایه در گردش اقدام نماید

بخوانید!
تحلیل تکنیکال سهام ذوب (سهامی ذوب آهن اصفهان)

▪️درصد افزایش سرمایه: ۵۰%
▪️محل تامین: مطالبات و آورده نقدی

ثتران:
▪️افشای اطلاعات با اهمیت

Screenshot 370 1 300x116 - اخبار کدال : تعدیل منفی 68 درصدی سهام ثتران، اخبار مهم برای شسپا و ...

زیان پیش بینی شده هرسهم قبلی: ۶۲ ریال
زیان پیش بینی شده هر سهم فعلی: ۱۰۴ ریال
درصد تغییر: ۶۸٪ تعدیل منفی(افزایش زیان)
پوشش ۹ ماهه ۵۸٪ مبلغ ۶۰ ریال زیان

حفارس:
سهام حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در دوره ۶ ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱(حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۵۷۳ ریال زیان محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۴٪ افزایش زیان داشته که عمدتا بخاطر کاهش ۱۶٪ درآمدهای عملیاتی می باشد. این شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۱۹۹,۸۳۴ میلیون ریال زیان خالص محقق کرده است.

شسپا:
خرید ۱ درصد دیگر از سهام شرکت پالایش نفت اصفهان

Screenshot 371 300x173 - اخبار کدال : تعدیل منفی 68 درصدی سهام ثتران، اخبار مهم برای شسپا و ...

وسینا:
سهام بانک سینا در دوره ۶ ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱(حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۷۰ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۵۰٪ جمع درآمدها می باشد. این شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۶۹۹,۵۹۴ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

وزمین:
سهام بانک ایران زمین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱(حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۱,۱۴۱ ریال زیان محقق کرده است این در حالیست که شرکت در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم ۲۴ ریال سود محقق کرده بود. (افزایش ۲۸۹٪ جمع هزینه ها از عمده دلایل شناسایی زیان نسبت به مدت مشابه سال قبل میباشد). این شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۴,۵۶۳ میلیارد ریال سود خالص محقق کرده است.

بخوانید!
گزارش کدال : اخبار سود و زیان سهام شرکت ها در گزارش های 3 ماهه

دعبید:
صدور مجوز افزایش سرمایه

Screenshot 372 1 300x89 - اخبار کدال : تعدیل منفی 68 درصدی سهام ثتران، اخبار مهم برای شسپا و ...

▪️درصد افزایش سرمایه: ۲۰۰%
▪️محل تامین: ۵۰% مطالبات و آورده نقدی, ۱۵۰% سود انباشته

مجله اینترنتی تحلیلک

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید