یکشنبه/ 10 مرداد / 1400

اصغر فرهادی در فرش قرمز جشنواره کن / نوای شجریان در کن پیچید

اصغر فرهادی و تیم فیلم «قهرمان» دقایقی پیش در هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن حضور یافته و پاسخ خبرنگار فرانسوی را دادند. امیر جدیدی، هایده صفی یاری، سارینا فرهادی روی فرش قرمز حضور داشتند.

اصغر فرهادی در فرش قرمز جشنواره کن / نوای شجریان در کن پیچید

اصغر فرهادی در فرش قرمز جشنواره کن

اصغر فرهادی و تیم فیلم «قهرمان» در حالی دقایقی پیش در هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن حضور یافتند که نوای دلنشین استاد شجریان به گوش می رسید و در ادامه پاسخ خبرنگار فرانسوی را دادند. امیر جدیدی، هایده صفی یاری، سارینا فرهادی روی فرش قرمز حضور داشتند.

فرهادی گفت: باورم نمی شد بتوانند این فستیوال را با این تعداد تماشاگر برگزار کنند. با این تعداد حاضران و این بیماری همه چیز خوب کنترل شده است.

وی افزود: با هر فیلمی که می سازم تجربه ام بالا می رود. گرچه این فیلم ها در مسیر مشابه هستند ولی با هر فیلم دنیای جدیدی را کشف می کنم و همان مسیر را می روم ولی ادعا این است که آدم باید بتواند فیلم به فیلم عمیق تر شود و جزییات بیشتری را کشف کند.

خبرنگار از فرهادی پرسید فیلم شما هم ایرانی هم جهانی است، فرهادی توضیح داد: هدف اصلی من برای نوشتن داستان این نبود ولی به طور ناخودآگاه در داستان است. بین خوبی و بدی یک خط مشخص وجود ندارد بلکه یک طیف است و حتی جاهایی تشخیص آنها سخت می شود.

اصغر فرهادی در فرش قرمز جشنواره کن

وی تاکید کرد: نیت من همیشه این است که قصه ای که در ذهنم است به خوبی روایت کنم که مخاطب خسته نشود.

امیر جدیدی نیز در پاسخ به اینکه چه احساسی از کار کردن با فرهادی دارد، گفت: از اصغر فرهادی هنر و اخلاق یاد گرفتم. مهم تر از هنر از ایشان اخلاق و انسانیت یاد گرفتم.

وی در پایان توضیح داد: برای من لذت بخش و باعث افتخار است که در این جشنواره هستم به ویژه با فیلم آقای فرهادی.

photo 2021 07 13 17 58 45

 

منبع: خبرگزاری صبا

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار داغ

آخرین مطالب

منتخب سردبیر

اسکرول به بالا