چهارشنبه/ 31 شهریور / 1400

افزایش ظرفیت تماس ویدیویی تلگرام به هزار نفر

جدیدترین نسخه اپلیکیشن تلگرام اکنون اجازه می دهد تا هزار نفر به یک تماس گروهی ملحق شوند. با این حال شمار افرادی که می توانند از دوربین یا صفحه دستگاه خود ویدیو پخش کنند همچنان محدود به ۳۰ نفر خواهد بود و ۹۷۰ نفر می توانند به تماشا بپردازند.

همان طور که تلگرام در زمان عرضه این قابلیت اعلام کرده بود، همواره به دنبال برنامه ریزی برای افزایش شمار افرادی بوده که می توانند به چت گروهی ملحق شوند و به توسعه تماس های صوتی و تصویری خود پرداخته تا از رویدادهای زنده پشتیبانی کند.

تلگرام با اعلام به روزرسانی جدید، تاکید کرد به افزایش این ظرفیت ادامه می دهد. به علاوه تلگرام قابلیت پیام رسانی ویدیویی را بهبود بخشید تا کاربران بتوانند با کیفیت بالاتری آنها را تماشا کنند. کاربران اکنون می توانند صفحه خود را با صدا در یک تماس ویدیویی دو نفره به اشتراک بگذارند و مانند گزینه های قدیمی تر، پیام هایشان را تنظیم کنند تا به جای چند روز یا یک هفته، پس از یک ماه به طور خودکار حذف شوند.

ویرایش رسانه آپدیت شده تلگرام به کاربران اجازه می دهد جزییات ظریفتر در تصاویر ویدیوها را ترسیم کنند. قابلیت های جدید دیگر شامل گزینه های بیشتر برای تنظیم دوباره کلمه عبور و ایموجی های متحرک است. برای اپلیکیشن اندرویدی تلگرام، جدیدترین نسخه شامل پشتیبانی از سه سرعت ۰.۵ ایکس، ۱.۵ ایکس و ۲ایکس پخش پیام صوتی و همچنین انیمیشن های جدید است. کاربران اپلیکیشن iOS تلگرام هم به دوربین درون برنامه ای جدیدی دسترسی خواهند داشت که از سطح زوم دستگاه خودشان استفاده می کند و همچنین قابلیت فوروارد کردن پیام ها به فرستندگان متعدد را دارند.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا