شنبه/ 27 شهریور / 1400

باگ ساعت گوگل کاربران را خواب گذاشت

این مشکل در وب سایت های مختلفی از جمله اندروید اثوریتی و ردیت گزارش شده و در فهرست اپلیکیشن گوگل پلی استور نظرات یک ستاره ای زیادی دریافت کرده که اشاره کرده اند ساعت هشدار به موقع زنگ نمی زند.

معلوم نیست مشکل مربوط به این باگ چیست. مشکل بعضی از کاربران مربوط به انتخاب یکی از آهنگ های اسپاتیفای به عنوان زنگ هشدار یا تنظیمات مزاحم نشوید گوشی است اما به نظر می رسد مشکل کاربران دیگران متفاوت باشد. گویا این مشکل بیشتر در گوشی های پیکسل دیده می شود. با این حال کاربران دیگری که اپلیکیشن ساعت گوگل را در تلفن های ساخت شرکت های دیگر نصب کرده اند هم با این مشکل روبرو شده اند.

وب سایت “اندروید پلیس” گزارش کرده پستی در ردیت از سوی یک حساب گروه پیکسل گوگل منتشر شده که با اشاره به این باگ، اعلام کرده راه حلی برای آن پیدا شده و به زودی عرضه می شود. همچنین توصیه کرده از آهنگ اسپاتیفای به عنوان زنگ هشدار استفاده نشود.

به نظر می رسد استفاده از یکی از صداهای پیش فرض در گوشی مشکل بعضی از کاربران را حل کرده است اما نه همه کاربران. با توجه به این که بسیاری برای بیدار شدن در صبح به تلفن خود وابسته هستند، این مشکل بزرگتر از آنچه تصور می شود است.

بر اساس گزارش تِک رادار، تا لحظه انتشار این خبر هنوز ترمیم کاملی برای این مشکل عرضه نشده است. البته اپلیکیشن های ساعت زنگ دار زیادی برای اندروید در گوگل پلی استور وجود دارد که می توان بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده کرد.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا