دوشنبه/ 8 آذر / 1400

تاریخ رونمایی سری آنر 60 رسماً مشخص شد

کمپانی آنر به زودی از نسل جدید گوشی‌های رده بالای خود پرده برداری می‌کند. این گوشی‌ها قرار است پیشرفت‌های زیادی در بخش‌های مختلف از جمله دوربین داشته باشند. بر اساس جدیدترین اعلامیه منتشر شده از سوی آنر، تاریخ رونمایی سری Honor 60 به صورت رسمی مشخص شده است. اما این سری، دقیقاً چه زمانی و به چه شکل رونمایی می‌شود؟

تاریخ رسمی رونمایی سری Honor 60

چند روز پیش گفته شد که تاریخی برای رونمایی سری آنر ۶٠ اعلام شده است. اما در واقع، این تاریخ برای انتشار اعلامیه جدید آنر در راستای رونمایی سری Honor 60 بوده است. در نهایت، روز موعد فرا رسید و امروز، تاریخ رونمایی رسمی سری Honor 60 مشخص شده است.

به گزارش EqualLeaks، حساب‌های رسمی آنر در شبکه‌های مجازی چینی، پوستر جدیدی از سری Honor 60 منتشر کرده‌اند. بر اساس این پوستر، تاریخ رونمایی گوشی‌های خانواده Honor 60 رسماً مشخص شده است. تاریخی که در این پوستر مقرر شده است، به روز ١ دسامبر ٢٠٢١ (١٠ آذر ١۴٠٠) اشاره دارد. بنابراین، تنها ٩ روز تا معرفی رسمی سری Honor 60 فاصله داریم.

اولین نکته این پوستر، ادامه همان نام گذاری دو رقمی با فاصله ١٠ واحدی است. همچنین گوشی‌های سری Honor 60 از اینترنت 5G پشتیبانی خواهند کرد. در همین حین، یک تصویر دیگر که منتسب به این خانواده است، انتشار یافته است. تصویر دوم، نمایی از قاب پشتی یکی از گوشی‌های سری Honor 60 را نمایش می‌دهد. ظاهراً قاب پشتی این گوشی، دارای لبه‌های خمیده است. همچنین شیشه آن، جلوه‌های درونی زیبا و جدیدی دارد. ما حدس می‌زنیم که در سری Honor 60، چینی‌ها از تراشه‌های جدیدتر و قدرتمندتر کوالکام بهره گیری کنند.

انتظار می‌رود که آنر در این نسل، مانند قبل از سه گوشی مختلف رونمایی کند. نام این گوشی‌ها، آنر ۶٠، آنر ۶٠ پرو و Honor 60 SE خواهد بود. جزئیات عرضه جهانی این گوشی‌ها، فعلاً در دسترس نیست. همچنین به طور کامل خبری از مشخصات رسمی آن نداریم. اما در روزهای آتی، تصاویر و پوسترهای جدیدی از این خانواده به دستمان می‌رسد. از طرف دیگر، رندرها و طراحی نهایی سه گوشی نام برده، احتمالاً تا چند روز در فضای مجازی منتشر می‌شود. به همین صورت، باید منتظر بمانیم تا جزئیات بیشتری از این گوشی‌ها اعلام شود.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا