دوشنبه/ 3 آبان / 1400

تجمع بالای ۱۵ نفر در کرج ممنوع شد

غفور قاسم پور گفت: بر اساس اعلام ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در تازه‌ترین رنگ بندی شهرها، در کرج از چهارشنبه ۱۶ تیرماه شاهد اعمال محدودیت ها طبق شرایط قرمز خواهیم بود.

وی با اشاره شیوع ویروس جهش یافته هندی دلتا و افزایش مراجعات به مراکز درمانی افزود: علاوه بر اجرای مصوبه دورکاری کارمندان ادارات شهرستان کرج، رستوران‌ها هم که محل شیوع بیماری هستند و در زمانی که شاهد شیوع ویروس جهش یافته هندی دلتا هستیم؛ فعالیت این مراکز باید متوقف شود.

وی اعلام کرد: هر تجمع بالای ۱۵ نفر در شهرستان کرج صورت بگیرد غیر قانونی است و با آن برخورد خواهد شد.

فرماندار کرج ادامه داد: از روز چهارشنبه فقط مشاغل ضروری گروه یک اجازه فعالیت دارند و سایر رده های شغلی غیرضروری باید تعطیل باشد.

وی در خصوص محدودیت ترددها نیز توضیح داد و افزود: کلیه رفت و آمدها از شهرهای قرمز ممنوع است و خودروهایی که در شهرهای قرمز تردد دارند اجازه خروج ندارند و بالعکس پلاک‌های غیربومی نیز امکان ورود به شهرهای قرمز را نخواهند داشت و در صورت نقض قوانین جریمه خواهند شد.

قاسم پور گفت: کرج و شهرهای آن از امروز چهارشنبه در شرایط قرمز قرار گرفتند و تمامی محدودیت‌هایی که در استان تهران اعمال می‌شود در کرج نیز اجرایی خواهد شد.

وی از شهروندان نیز خواست تا ترددهای غیر ضروری بین شهری خود را کاهش دهند و از طریق خدمات الکترونیک کارهای غیرضروری خود را پیگیری کنند.

کرج در پیک پنجم کرونا با با شیوع گسترده ویروس جهش یافته دلتای هندی از چهارشنبه وارد شرایط قرمز شد.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا