یکشنبه/ ۳ مرداد / ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهام برکت (گروه دارویی برکت)

همان طور که در تحلیل تکنیکال سهام برکت (سهام دارویی برکت) مشاهده می کنید این سهام با پشت سر گذاشتن 4 موج اصلی در موج 5 اصلی بسر می برد.

تحلیل سهام

تحلیل تکنیکال سهام برکت (سهام دارویی برکت)

همان طور که در تحلیل تکنیکال سهام برکت (سهام دارویی برکت) مشاهده می کنید، این سهام با پشت سر گذاشتن ۴ موج اصلی در موج ۵ اصلی به سر می برد.

اصلاح موج ۴ در قالب یک زیگ بوده و پس از آن ریز موج ۱ و ۲ از موج ۵ اصلی تشکیل شده است.

قیمت فعلی این سهام  ۲۶۸۶۰ ریال است.

 

محدوده حمایت سهم برکت (گروه دارویی برکت)

محدوده قیمتی ۲۴۴۴۳ ریال اولین محدوده حمایت این سهام است. محدوده های قیمتی ۲۲۲۶۱ ریال و ۱۸۱۱۶ ریال حمایت های بعدی سهم برکت هستند.

اهداف قیمتی سهم برکت (گروه دارویی برکت)

اولین هدف قیمتی سهم برکت محدوده ۲۹۵۷۰ ریال است.

اهداف بعدی این سهام ۳۶۳۳۳ ریال و ۴۵۰۶۰ ریال است.

 

آخرین گزارش مالی سهم برکت (گروه دارویی برکت)

شرکت گروه دارویی برکت طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ از محل واگذاری سهام درآمدی حاصل نکرده که نسبت به عملکرد ۱ ماهه مشابه سال قبل سودی محقق نکرده است.

▪️ برکت با سرمایه ثبت شده ۵,۸۰۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۱۱ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ از محل سود سهام محقق شده درآمدی حاصل نکرده که نسب به مدت مشابه سال قبل سودی محقق نکرده است.

▪️ شرکت در انتهای بهمن ماه چندین شرکت با بهای تمام شده ۷,۸۰۱,۶۸۵ میلیون ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۴۳۲% به مبلغ ۴۱,۴۸۱,۳۸۲ میلیون ریال رسیده است.

 

نکته نهایی

برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه مناسبی باشید.

 این تریگر می تواند از الگوهای کندلی صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) باشد. یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و… باشد.

هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتی معامله گرها در تحلیل سهام برکت (گروه دارویی برکت) انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

مجله اینترنتی تحلیلک

 

اخبار داغ

آخرین مطالب

منتخب سردبیر

اسکرول به بالا