شنبه/ 8 بهمن / 1401

تحلیل تکنیکال سهام خدیزل (بهمن دیزل)

همان طور که در تحلیل نمودار سهام خدیزل (بهمن دیزل) مشاهده می کنید این سهام بعد از پشت سر گذاشتن موج 1،2 و 3 اصلی خود، در حال تکمیل موج 4 در محدوده ی قیمتی 6899 ریال می باشد.سهام خدیزل

تحلیل سهام

 

تحلیل تکنیکال سهام خدیزل (بهمن دیزل)

همان طور که در تحلیل نمودار سهام خدیزل (بهمن دیزل) مشاهده می کنید این سهام بعد از پشت سر گذاشتن موج ۱،۲ و ۳ اصلی خود، در حال تکمیل موج ۴ در محدوده ی قیمتی ۶۸۹۹ ریال می باشد.

احتمال تشکیل فلت در موج ۴ وجود دارد و موج ۴  شکل sideways correction را به خود گرفته است.

خدیزلDaily وجود واگرایی در اندیکاتور rsi به عنوان تریگر درنظر گرفته می شود.

خط حمایت: در صورت ادامه روند نزولی امکان ریزش قیمت تا محدوده ی خط میانی چنگال و محدوده ی قیمتی ۵۰۸۹ ریال وجود دارد.

خطوط مقامت: با شروع موج ۵ اصلی می توان محدوده های قیمتی ۸۷۰۹ ریال، ۹۱۴۴ ریال و ۹۴۴۲ ریال را به عنوان خطوط مقاومت و هدف قیمتی سهام خدیزل (بهمن دیزل) درنظر گرفت.

تحلیل بنیادی سهام خدیزل

بهمن دیزل (سهام خدیزل) دردوره ۱ ماهه منتهی به ۹۸/۰۷/۳۰ از محل فروش محصولات خود مبلغ ۳۷۹,۹۵۲ میلیون ریال درآمد داشته است.

این شرکت (بهمن دیزل) براساس عملکرد ۷ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ مبلغ ۲,۰۷۸,۱۷۲ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷% افت داشته است.

 

و نکته ی نهایی:

برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام خدیزل (بهمن دیزل) انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

امیدوارم تحلیل سهم خدیزل (بهمن دیزل) برای شما مفید واقع شود.

موفق و پر سود باشید

 

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x