تحلیل تکنیکال سهام خپارس (پارس خودرو)

0
تحلیل سهام خپارس / تحلیل تکنیکال خپارس

تحلیل تکنیکال

سهام خپارس

سهام پارس خودرو برخلاف وضعیت بنیادی خویش از شرایط تکنیکالی ایده آلی بهره می برد! و همان طور که در تحلیل سهام خپارس مشاهده می کنید، بعد از روند اصلاحی چند ماه گذشته به نظر می رسد در محدوده ی قیمتی ۷۴ تومان شاهد پایان اصلاح در نقطه ی C بودیم.

تحلیل سهام خپارس / تحلیل تکنیکال خپارس
خپارس

بعد از رشد خوبی که در هفته های گذشته شاهد آن بودیم و موج جدید صعودی سهم، انتظار داریم بعد از اصلاح موج ۴، سهم به صعود خود ادامه دهد و در صورت تایید این حرکت و اتمام موج ۵ کوچک، باید منتظر رشد بسیار بزرگتر از این خودروساز باشیم و تمام موج صعودی اخیر را مقدمه ای برای رشد عالی در آینده قرار بدهیم.

حمایت قیمتی سهام خپارس

از نظر قوانین موج شماری محدوده ی قیمتی ۸۲ تومان را می توان حداکثر کاهش قیمتی برای سهم در نظر گرفت و شکست این قیمت، موج شماری اخیر را دست خوش تغییراتی خاصی می کند! البته ظاهرا حرکت رو به رشد سهم بسیار محتمل تر به نظر می رسد.

در صورت شکست محدوده ی قیمتی ۸۲ تومان از کف کانال به عنوان حمایت آخر می توان نام برد.

هدف قیمتی خپارس

محدوده ی ۱۰۰ تومان را می توان به عنوان هدف اول و کوتاه مدت سهام خپارس معرفی کرد و بعد از رسیدن به این هدف، محدوده ی ۱۱۳ تا ۱۱۷ تومان را به عنوان اهداف بعدی و میان مدتی و در نهایت با نگاه طولانی تر، قیمت ۱۳۶ تومان نیز دور از انتظار به نظر نمی رسد!

بخوانید!  رشد باورنکردنی سهام قهکمت: 85 درصد رشد در کمتر از 4 ماه

 

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

موفق و پر سود باشید

مجله اینترنتی تحلیلک

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید