تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال سهام های وب

تحلیل سهام های وب / تحلیل تکنیکال های وب

 

تحلیل سهام

تحلیل تکنیکال سهام های وب

به دو دلیل برای تحلیل سهام های وب از نمودار یک ساعته استفاده می کنیم: اول به دلیل تحلیل پذیر بودن خیلی عالی در این تایم فریم و دوم، پیدا کردن بهترین نقطه ی ورود با کمترین ریسک.

تحلیل سهام های وب / تحلیل تکنیکال های وب
های وب

همان طور که در نمودار و تحلیل سهام های وب نیز مشاهده می کنید، سهم بعد از اتمام سیکل نزولی(۵موج) خود روند صعودی خود را آغاز نموده است و خیلی از معامله گرانی که ریسک بیشتری را در معاملات خود قبول می کنند، از کف موج یک و در محدوده ی ۵۱۵ تومان وارد معامله شدند و بعد از رشد بسیار عالی، در محدوده ی قیمت ۶۶۴ تومان شاهد اصلاح سهام های وب هستند.

به نظر می رسد تمام حرکت اخیر های‌وب را باید اصلاحی در قالب موج ۲ در نظر بگیریم و در آینده ای نزدیک شاهد حرکت و موج قویِ سوم سهم باشیم.

حمایت های قیمتی سهام های وب

محدوده ی ۵۵۰ تومان و کف کانال رسم شده را می توانیم اتمام اصلاح در نظر بگیریم ولی احتمال اصلاح بیشتر در قالب موج c و رسیدن دوباره به کف کانال نیز دور از ذهن نمی باشد، در صورت این اصلاح، می توان برای تکمیل خرید بهره برد.

اهداف قیمتی سهام های وب 

سقف کانال و محدوده ی قیمتی ۶۹۵ تومان که با پروجکشن ۱۰۰ روند قبلی متناسب است را می توان به عنوان هدف اول در میان مدت و بعد از این هدف، رسیدن به محدوده ی ۷۸۷ تومان نیز دور از انتظار نمی باشد.

تحلیل بنیادی سهام های وب

از نکات قابل توجه در معاملات اخیر سهام های‌وب اضافه شدن سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد مبین به ترکیب سهامداران عمده های‌وب می باشد.

(اخابر، همراه و توسعه اعتماد مبین، سهامداران اصلی شرکت سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد مبین هستند؛ ماموریت و موضوع اصلی این شرکت، بازارگردانی سهام شرکت‌های گروه و خرید و فروش سهام شرکت‌های فعال در بورس می‌باشد.)

صورت مالی سهام های وب

داده گستر عصر نوین دوره ۱ ماهه منتهی به۹۸/۰۱/۳۱ مبلغ ۳۰۹,۲۱۱ میلیون ریال درآمد داشته است.

این شرکت براساس عملکرد ۱ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ مبلغ ۳۰۹,۲۱۱ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۹% رشد داشته است.

صورت مالی سهام های وب

عملکرد سال گذشته سهام های وب

این شرکت براساس عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۳,۶۸۸,۵۸۹ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴% رشد داشته است.

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها می تواند در تحلیل سهام های وب انتخاب شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

موفق و پر سود باشید

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

سهام زنجان ( صنایع پتروشیمی زنجان )

هادی جنگجو

تحلیل تکنیکال سهام شپلی (پلی اکریل ایران)

مهسا زکی زاده

پگاه‌آذربایجان‌غربی‌ (غشاذر)

هادی جنگجو

دیدگاه خود را ثبت کنید