تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال سهام وپاسار (بانک پاسارگاد)

تحلیل تکنیکال سهام وپاسار - تحلیل سهام وپاسار

تحلیل سهام

تحلیل تکنیکال سهام وپاسار (بانک پاسارگاد)

همان طور که در تحلیل سهام وپاسار مشاهده می کنید، سهم هم اکنون در موج ۳ اصلی خود به سر می برد و به نظر می رسد بعد از اتمام موج ۱ از ۳ اصلی باید منتظر رشد بزرگتر و شروع ریز موج ۳ در سهام وپاسار باشیم، اگر خوش بینانه به تحلیل تکنیکال سهام وپاسار بپردازیم، هم اکنون باید انتظار پایان تمام ریز موج های ۲ و شروع موج جدید صعودی در این سهام بانکی باشیم.

تحلیل تکنیکال سهام وپاسار - تحلیل سهام وپاسار
تحلیل تکنیکال سهام وپاسار

اهداف قیمتی سهام وپاسار

از اهداف کوتاه مدت سهم می توان به محدوده ی قیمتی ۱۶۸ تومان اشاره کرد و بعد از رسیدن به این هدف، محدوده ی ۱۸۵ تومان در میان مدت و محدوده ی ۲۱۰ تا ۲۱۷ تومان در بلند مدت دور از انتظار نمی باشد.(اهداف مورد انتظار برای پایان ریز موج های ۳)

ناگفته نماند که می توان از اهداف بالاتری نیز برای سهم نام برد، ولی باید با رصد معاملات و اخبار و گزارش های منتشر شده نسبت به تغییر هدف قیمتی در سهام پاسار اقدام نمود!

مقاومت های قیمتی در سهام وپاسار

در کنار نگاه الیوتی شاید بررسی الگوهای کلاسیک در این سهم نیز خالی از لطف نباشد، و در صورت نزدیک شدن به این خطوط، چارت و معاملات وپاسار نیاز به بررسی مجدد داشته باشد…

تحلیل تکنیکال وپاسار

از نظر بنیادی نیز طبق آخرین گزارش منتشر شده از بانک پاسارگاد در اردیبهشت ماه، باوجود کاهش خالص درآمد نسبت به فروردین ماه اما همچنان بانک پاسارگاد نسبت به گزارش سال قبل خود دارای رشد می باشد.

و از نکات مثبت این سهم بانکی، می توان به تراز درآمدی مثبت در چند ماه گذشته اشاره نمود.

 

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام وپاسار (بانک پاسارگاد) انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

موفق و پر سود باشید

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

تحلیل تکنیکال سهام خزامیا (زامیاد)

مهسا زکی زاده

تحلیل تکنیکال سهام فولای (صنایع فولاد آلیاژی یزد)

زهرا دره شیری

تحلیل تکنیکال سهام شپاکسا (پاکسان)

مهسا زکی زاده

دیدگاه خود را ثبت کنید