تحلیل تکنیکال سهام وپترو (سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی)

0
تکنیکال

تحلیل سهام

تحلیل تکنیکال سهام وپترو (سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی)

با توجه به بررسی نمودار، سهام وپترو (سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی) روند صعودی خود را آغاز کرده است و در حال تکمیل موج ۳ اصلی است.

همچنین سهام وپترو (سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی) در قالب کانال صعودی در حال رشد است که شکسته شدن سقف کانال می تواند نشان از رشد بیشتر این سهام داشته باشد.

Daily 1 300x158 - تحلیل تکنیکال سهام وپترو (سرمايه‌گذاری صنايع پتروشيمی)مقاومت ها: اولین مقاومت پیش روی سهام وپترو سقف کانال رسم شده است و بعد از آن محدوده های قیمتی ۳۲۸۶ ریال و ۳۹۲۰ ریال می توانند به عنوان هدف های بعدی این سهام در نظر گرفته شوند.

نمودار سهام وپترو (سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی) در اندیکاتور rsi در کانال صعودی قرار گرفته است.

تحلیل بنیادی:

سهام سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی (وپترو) در دوره ۹ ماهه منتهی به ۹۷/۱۱/۳۰ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۶۰ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵٪ افت داشته که عمدتا بخاطر کاهش ۴۲٪ سایر درآمدهای غیرعملیاتی می باشد.

این شرکت براساس عملکرد ۹ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ مبلغ ۱۰۹,۱۸۶ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

Screenshot 473 300x159 - تحلیل تکنیکال سهام وپترو (سرمايه‌گذاری صنايع پتروشيمی)

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام وپترو انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

بخوانید!  تحلیل تکنیکال سهام غشاذر (پگاه‌ آذربايجان‌ غربی)

موفق و پر سود باشید

مجله اینترنتی تحلیلک

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید