تحلیل تکنیکال سهام کچاد (معدنی‌وصنعتی‌چادرملو)

0
تکنیکال

تحلیل سهام

تحلیل سهام کچاد (معدنی‌ و صنعتی‌ چادرملو)

با توجه به تحلیل انجام شده  بر روی سهام کچاد (معدنی‌ و صنعتی‌ چادرملو)، مشاهده می کنید که سهام کچاد با پایان اصلاح خود وارد موج ۵ صعودی شده است. همچنین شکستن سقف مستطیل رسم شده نیز می تواند دلیل حرکت صعودی این سهام باشد.

Daily 300x158 - تحلیل تکنیکال سهام کچاد (معدني‌وصنعتي‌چادرملو)مقاومت های پیش روی سهم:

اولین مقاومت پیش روی سهام کچاد محدوده ی قیمتی ۴۸۱۰ ریال است که پس از شکستن آن می تواند به اهداف بعدی خود در محدوده های قیمتی ۵۰۲۱ ریال و ۵۱۷۳ ریال برسد.

سقف مستطیل رسم شده را می توان به عنوان خط حمایت سهام کچاد درنظر گرفت.

تحلیل بنیادی:

سهام معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) دردوره ۱ ماهه منتهی به تاریخ ۹۷/۱۲/۲۹ از محل فروش محصولات خود مبلغ ۷,۲۴۰ میلیارد ریال درآمد داشته است.

این شرکت (کچاد) براساس عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۷۳,۳۹۵ میلیارد ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۷% رشد داشته است.

▪️توضیحات مربوط به اطلاعات دوره ۱ ماهه منتهی به تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

نرخ مربوط به فروش شمش به ازای میانگین وزنی یک ماهه اسفند برای شرکت ها محاسبه شده است ضمناً ۱۰۷۶۵۰ تن گندله جهت تولید آزمایشی آهن اسفنجی ارسال شده است .

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

بخوانید!  رشد باورنکردنی سهام قهکمت: 85 درصد رشد در کمتر از 4 ماه

امیدوارم تحلیل سهام کچاد برای شما دوستان سودمند باشد.

موفق و پرسود باشید

مجله اینترنتی تحلیلک

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید