تحلیل سهام شسپا

تحلیل تکنیکال

همان طور که در نمودار و تحلیل سهام شسپا مشاهده می کنید، سهم در قالب یک پنج موج صعودی در حرکت می باشد و به نظر می رسد شسپا موج ۴ اصلاحی خود را به پایان رسانده و بعد از این استراحت کوتاه در حال ادامه ی روند صعودی خود می باشد و انتظار ما همان موج ۵ می باشد.

تحلیل تکنیکال سهام شسپا
شسپا ( نفت سپاهان )

 

از نکات مهم در تحلیل تکنیکال شسپا شروع حرکت صعودی در قالب یک کانال می باشد و تا قبل از موج ۴ به طور مکرر به سقف ها و کف های این کانال واکنش نشان داده است ولی انتهای موج ۴ با شکست کف کانال همراه بوده است ولی با روند صعودی این چند روز دوباره وارد این کانال شده است.

حال انتهای موج ۵ و یا هدف صعودی سهم را می توان سقف همین کانال در نظر گرفت!

 

تحلیل بنیادی

آخرین خبر منتشر شده از سهام شسپا خرید ۱٪ سهام شرکت پالایش نفت اصفهان می باشد که در پایین نمایش داده ایم.

تحلیل بنیادی شسپا

از دیگر نکات قابل توجه در این سهم، گزارش شهریور ماه و عملکرد ۶ ماه شسپا می باشد:

نفت سپاهان دردوره ۱ ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱ از محل فروش محصولات خود مبلغ ۲,۷۶۵ میلیارد ریال درآمد داشته است.

این شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۱۱,۸۵۶ میلیارد ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۶% رشد داشته است.

2 - تحلیل تکنیکال و بنیادی از سهام شسپا (پالایش نفت سپاهان)روند رو به رشد فروش این شرکت و همچنین افزایش نرخ ارز و… باعث می شود انتظار رشد و سودآوری بالایی از شسپا در گزارش پیش روی این سهم داشته باشیم.

بخوانید!
تحلیل سهام گکوثر (هتل بين المللي پارسيان کوثر اصفهان)

 

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

امیدوارم تحلیل سهام شسپا برای شما دوستان سودمند باشد.

مجله اینترنتی تحلیلک

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید