تحلیل تکنیکال

تحلیل سهام فنوال (نورد آلومینیوم‌)

تکنیکال

تحلیل سهام

تحلیل سهام فنوال (نورد آلومینیوم)

با توجه به نمودار سهام فنوال در یک الگو موازی در حال حرکت است. این سهم با نزدیک شدن به کف خط موازی به خطوط چند محوره واکنش نشان داده است.

همچنین وجود واگرایی در استوک و شکست خط روند نزولی rsi می تواند تریگر مناسبی برای رشد سهام فنوال باشد.

در صورت رشد محدوده قیمتی ۲۸۰۷، ۳۱۰۲ مقاومت های پیش روی سهام فنوال هستند و بعد از آن، به سقف خط موازی و محدوده قیمتی ۳۶۶۰ می توان به عنوان مقاومت این سهم اشاره کرد.

تحلیل بنیادی سهام فنوال:

گروه کارخانه های تولیدی نورد آلمینیوم در دوره ۱ ماهه منتهی به ۹۷/۱۰/۳۰ از محل فروش محصولات خود مبلغ ۲۸۹,۷۵۹ میلیون ریال درآمد داشته است

این شرکت براساس عملکرد ۱۰ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۱,۷۰۱,۶۱۶ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۳% رشد داشته است.

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

امیدوارم تحلیل سهام فنوال برای شما دوستان سودمند باشد.

موفق و پرسود باشید.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

 

نوشته های مرتبط

تحلیل سهام قهکمت (قند هکمتان)

زهرا دره شیری

سهام زنجان ( صنایع پتروشیمی زنجان )

هادی جنگجو

حمل و نقل پتروشیمی(حپترو)

هادی جنگجو

دیدگاه خود را ثبت کنید