تحلیل سهام کرماشا (صنایع پتروشیمی کرمانشاه)

0
تحلیل تکنیکال

تحلیل سهام

تحلیل تکنیکال سهام کرماشا (صنایع پتروشیمی کرمانشاه)

همان طور که در نمودار و تحلیل تکنیکال سهام کرماشا مشاهده می کنید شکستن ضلع بالای مثلث رسم شده در نمودار نشان دهنده آغاز حرکت رو به رشد سهام کرماشا می باشد.

Daily1 1 300x158 - تحلیل سهام کرماشا (صنایع پتروشیمی کرمانشاه)انتظار می رود در صورت نزول سهم تا نقطه e (کف مثلث رسم شده)، شاهد رشد دوباره ی سهام کرماشا باشیم.

محدوده قیمتی ۷۰۸۵ ریال اولین هدف قیمتی این سهام است و در ادامه محدوده های قیمتی ۷۳۶۰ ریال و ۷۵۸۴ ریال اهداف بعدی سهام کرماشا هستند.

شکستن ضلع بالای کانال در اندیکاتور rsi می تواند تریگر مناسبی برای ورود به این سهام باشد و روند صعودی سهام کرماشا را نشان می دهد.

تحلیل بنیادی سهام کرماشا:

سهام صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره ۱ ماهه منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ از محل فروش محصولات خود مبلغ ۶۹۹,۴۳۷ میلیون ریال درآمد داشته است.

این شرکت براساس عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ ۸,۷۷۸,۲۶۵ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۴% رشد داشته است.

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

بخوانید!  تحلیل تکنیکال سهام قاسم (قاسم ایران)

امیدوارم تحلیل سهام کرماشا برای شما دوستان سودمند باشد.

موفق و پرسود باشید

مجله اینترنتی تحلیلک

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید