پنج‌شنبه/ 29 مهر / 1400

ترافیک پرحجم تهران در اولین روز شهریور با تغییر ساعات کاری ادارات

سرهنگ محمد رازقی درباره وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در اولین روز از شهریورماه گفت: امروز ترافیک صبحگاهی در برخی از معابر و بزرگراه‌های پایتخت پرحجم و در مقاطعی سنگین بود به طوری که ما شاهد بار ترافیکی پرحجم در مقاطعی از بزرگراه‌های شهید همت، شهید حکیم، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، شیخ فضل الله نوری، شهید زین الدین، شهید بابایی، یادگار امام(ره)، امام علی (ع)، نواب صفوی، شهید چراغی، بسیج، شهید چمران، شهید سلیمانی، جاده مخصوص کرج و … بودیم.

معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: در مقاطعی از خیابان های آزادی، کارگر، شریعتی، ولیعصر، توحید و … نیز بار ترافیک پرحجم صبحگاهی گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس راهور با حضور در معابر نسبت به روان سازی ترافیک اقدام کردند، گفت: علاوه بر حضور فیزیکی ماموران در مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ نیز اقدامات لازم برای مدیریت ترافیک انجام شد و خوشبختانه در حال حاضر شاهد کم شدن بار ترافیک هستیم.

پیش از این معاونت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که همزمان با تغییر ساعات کاری ادارات و سازمان‌های دولتی تهران، از ابتدای شهریورماه و شروع ساعات کاری از۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰، ساعت اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا از تاریخ مذکور از ۸:۳۰ تا ۱۶ اجرا خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا