پنجشنبه/ 7 مرداد / 1400

توصیه راموس به ام‌ باپه

مدافع جدید پاری سن ژرمن به کیلیان ام باپه توصیه کرد که در این تیم بماند.

توصیه راموس به ام‌ باپه

به نقل از اکیپ، سرخیو راموس خرید بزرگ پاری سن ژرمن در فصل نقل و انتقالات تابستانی بوده است. راموس بعد از ۱۶ سال حضور در رئال راهی پاری سن ژرمن شد و تاکید کرد که برای فتح لیگ قهرمانان اروپا راهی این تیم شده است.

او گفت: من به هیچ وجه برای پول راهی پاری سن ژرمن نشده ام. انگیزه زیادی با پیراهن تیم جدیدم دارم. پاری سن ژرمن ۵۱ سال اعتبار به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و من با قهرمانی در این رقابت به دنبال تاریخ سازی با باشگاه هستم.

راموس درباره ام‌ باپه گفت: به ام باپه توصیه می کنم که در پاری سن ژرمن باقی بماند. برای قهرمانی در رقابت های بزرگ به بازیکنان بزرگ نیاز است و ام باپه هم یکی از آنها است. در نهایت باید تصمیم نهایی را خود ام باپه بگیرد. تاریخ می‌گوید که رئال بهترین تیم جهان است. به نظرم هر بازیکن بزرگی باید روزی حضور در رئال را تجربه کند اما در شرایط کنونی دوست دارم که ام‌باپه در پاری سن ژرمن باقی بماند. من رابطه خوبی با نیمار و ام باپه دارم و دوست دارم که با هر دو بازیکن همبازی  شوم.

راموس درباره حضور مسی در پاری سن ژرمن گفت: مسی اگر بهترین بازیکن تاریخ نباشد قطعا یکی از بزرگ ترین ها است. طبیعی است که دوست داشته باشم او راهی پاری سن ژرمن شود.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار داغ

آخرین مطالب

منتخب سردبیر

اسکرول به بالا