یکشنبه/ 10 مرداد / 1400

توضیحات میلیچ درباره جدایی از استقلال

توضیحات میلیچ درباره جدایی از استقلال

بازیکن کروات تیم فوتبال استقلال می‌گوید قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده است.

هرویه میلیچ درباره شرایط آمدنش به استقلال هم گفت: من صادق هستم و راحت به استقلال آمدم. نمی‌توانم بگویم عاشق این تیم بودم اما ارتباط عاطفی داشتم. شنیده بودم مدت زیادی قهرمان نشده‌اند و به همین خاطر هدفم قهرمانی با استقلال بود. از همان ابتدا که آمدم متوجه شدم بعضی‌ها دوست نداشتند بیایم. من توسط استراماچونی به استقلال آمدم و او به خاطره مسائل غیر فوتبالی جدا شد اما من ماندم.

کار کردن برایم سخت بود چون از لیگی آمده بودم که تاکتیکی بودند. با این حال بعد از مدت‌ها به من کمک شد که به اعتماد به نفس برسم و بازی‌های بهتری انجام بدهم. از زمان حضورم در استقلال نوسان زیاد بود چون مثلا یک بار در فرودگاه دیپورت شدم که با اصرار استراماچونی برگشتم.

وی افزود: وقتی به ماشین‌سازی گل زدم، به باشگاه گفتم که طلب‌هایم را پرداخت کنند. من متاهل هستم و نمی‌خواهم آینده فرزندانم خراب بشود. بعد فقط به من وعده داده شد.

در زمانی که قصد داشتم قراردادم را تمدید کنم، استقلال ۱۰ ماه حقوق به من بدهکار بود اما با این حال همه رقم بدهی‌ها را به قرارداد جدید انتقال دادیم و فکر می‌کردم همه چیز خوب می‌شود اما در قرارداد جدید یک بند نوشته شد که اگر هر ماه حقوقم به تاخیر افتاد، هزار دلار جریمه پرداخت شود. بعد گفتند این بند را در نظر نمی‌گیریم چون قبول نداریم.

بدهی روز به روز بیشتر شد تا اینکه به ۱۴ ماه رسید. حقوق من در ماه ۲۵ هزار یورو بود و به آن پاداش هم اضافه می‌شد. هر ماه که قرار بود حقوق من را بدهند، مدیرعامل از من تخفیف می‌خواست. به نظر مدیران باشگاه قهرمان وعده‌ دادن هستند.

وی ادامه داد: وقتی مشکلات حل نشده بود، به کشورم رفتم اما فرهاد مجیدی تماس گرفت و من به خاطر او برگشتم. من به خاطر کسب درآمد به اینجا آمدم اما مشکلات زیادی داشتم که حل نشد. به همین خاطر من جام قهرمانی «قول‌دادن» را به مدیران استقلال می‌دهم. مدت‌ها بود مدیرعامل باشگاه را ندیدم اما در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت.

او درباره فسخ قراردادش هم گفت: از وقتی از ایران خارج شده‌ام وکیلم نامه فسخ قرارداد را به باشگاه داده است و به زودی برای پیگیری دریافت مطلباتم از طریق فیفا اقدام می‌کنم. با این حال مدیرعامل باشگاه نامه‌ای به من داده و اعلام کرده که تا ۵ روز دیگر به باشگاه بروم چون به من می‌گویند تخلفاتی انجام داده‌ام و  باید مجازات شوم. مشکلات باشگاه استقلال آنقدر زیاد است که وقتی برای رادوشیووچ تعریف کردم گفت پرسپولیس برابر استقلال، رئال مادرید است.

 

منبع: آخرین خبر

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار داغ

آخرین مطالب

منتخب سردبیر

اسکرول به بالا