سه‌شنبه/ 15 آذر / 1401
ساترا مجوز پخش برنامه علی کریمی ر ا نداد.

توقیف برنامه علی کریمی/ واکنش ساترا نسبت به این خبر

ساترا اجازه پخش برنامه علی کریمی، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال درباره انتخابات این فدراسیون را نداد. در این برنامه مهدی مهدوی‌کیا، خداداد عزیزی و علیرضا منصوریان در کنار علی کریمی حضور داشتند. پس از پخش این خبر معاون ساترا به خبر منتشر شده واکنش نشان داد و اعلام کرد که درخواست این برنامه در مسیر رسیدگی است.

ساترا اجازه پخش برنامه علی کریمی، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال درباره انتخابات این فدراسیون را نداد. بعد از توقیف برنامه عادل فردوسی‌پور، نوبت به توقیف برنامه علی کریمی به دلیل محتوای نامناسب رسید.

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی موسوم به ساترا، اجازه پخش برنامه ویژه کریمی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در شبکه نمایش خانگی را نداد. ساترا محتوای آن را مناسب برای پخش عمومی ندید.

 

عادل فردوسی پور و علی کریمی
بعد ازتوقیف برنامه  عادل فردوسی‌پور، نوبت به توقیف برنامه علی کریمی رسید.

در این برنامه مهدی مهدوی‌کیا، خداداد عزیزی و علیرضا منصوریان نیز حضور داشتند. ساترا پیش از این مانع پخش برنامه جدید عادل فردوسی‌پور در شبکه نمایش خانگی و اینترنتی نیز شده بود.

علی کریمی نامزد ریاست فدراسیون فوتبال
معاون ساترا به خبر منتشر شده عدم اجازه پخش برنامه علی کریمی واکنش نشان داد و اعلام کرد که درخواست این برنامه در مسیر رسیدگی است.

واکنش ساترا نسبت به خبر توقیف برنامه علی کریمی

به دنبال دست به دست شدن این خبر در فضای مجازی، ساترا نسبت به آن واکنش نشان داد.

معاون ساترا به خبر منتشر شده عدم اجازه پخش برنامه اینترنتی علی کریمی واکنش نشان داد و اعلام کرد که درخواست این برنامه در مسیر رسیدگی است و درخواست این برنامه اینترنتی (تی‌وی‌تاک) در مسیر رسیدگی است.

ضمن تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر عدم صدور مجوز در برخی از رسانه‌ها، اعلام می‌شود یکشنبه 3 اسفند‌ماه درخواستی از سوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در مسیر معمول برای این برنامه‌ها قرار دارد.

این برنامه به دلیل ساختار حرفه‌ای و نمایشی در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته است. این فرایند برای همه محتواهای نمایشی حرفه‌ای یکسان است که در خصوص برنامه همرفیق و سریال‌های قورباغه، خوب بد جلف و… طی شده و رسانه‌های صوت و تصویر برنامه‌های خود را طی این فرایند منتشر کرده‌اند.

‏در صورتی که برنامه در دسته‌بندی نمایشی حرفه‌ای قرار نمی‌گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه‌های کاربر محور را داشت و به فرایند فوق الذکر نیاز نداشت.

 

 

مجله اینترنتی تحلیلک