رابطه شرکت ویزا و رمز ارزها با به رسمیت شناختن ارزهای دیجیتال

تکلیف شرکت ویزا و رمز ارزها مشخص شد


توجه: این مقاله حاوی توصیه یا پیشنهاد اقتصادی از سوی تحلیلک نیست. خطر از‌ دست‌دادن سرمایه در هر سرمایه‌گذاری وجود دارد و سرمایه‌گذار باید پس از مطالعه و تحقیق، خود تصمیم نهایی را اتخاذ کند و مسئولیت تبعات آن را بر‌عهده بگیرد.


 

شرکت ویزا و رمز ارزها

طی یک حرکت جالب، شرکت ویزا انجام تراکنش‌ها در شبکه پرداختی خود با استفاده از رمز ار یو اس دی کوین (USDC) را پذیرفته است. با این کار شرکت ویزا به نوعی ارزهای دیجیتال را به رسمیت شناخته است.

 

رمز ارز USD Coin یا USDC، استیبل کوینی است که ارزش آن همواره معادل یک دلار آمریکا است.

شرکت ویزا در سال جاری با پلتفرم Crypto.com همکاری گسترده‌ای را شروع کرده است. طی این همکاری امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال (رمز ارزها) جهت ایجاد روش‌های بیشتر پرداخت فراهم شده است.

usd coin ویزا کارت - شرکت ویزا و رمز ارزها
شرکت ویزا و رمز ارزها

بیشتر بخوانید: تمام چیزهایی که درباره ارز دیجیتال باید بدانید

مسترکارت پیش از شرکت ویزا ارزهای دیجیتال را به رسمیت شناخت.

این تصمیم شرکت ویزا در راستای قبول ارزهای دیجیتال توسط شرکت‌های بزرگ مالی بانک نیویورک ملون، بلک راک و مسترکارت است. شواهد نشان می‌دهد که در آینده‌ای نزدیک رمز ارزها بخش ثابت پورتفوهای سرمایه‌گذاری خواهند شد.

در هفته گذشته اخبار مهمی از شرکت خودروسازی تسلا مطرح شده که گام مهمی در استفاده از رمز ارزها در تجارت بود. طی این خبر ایلان ماسک امکان خرید خودروهای تسلا با بیت کوین را امکان پذیر دانست.

رئیس بخش رمز ارزهای دیچیتال ویزا، کای شفیلد، بیان کرده تقاضای روزافزونی از جانب مصرف کنندگان در سراسر جهان برای دسترسی، نگهداری و استفاده از رمز ارزها به وجود آمده است. علاوه بر آن تقاضاهای فراوانی از جانب مشتریانمان جهت فراهم کردن امکان دسترسی مشاهده می‌کنیم.

بخوانید!  از واحدهای کوچکتر بیت کوین خبر دارید؟ / ساتوشی چیست؟

ویزا و پول سنتی - شرکت ویزا و رمز ارزها

 

شرکت ویزا و رمز ارزها

گام نهایی شرکت ویزا استفاده از بلاکچین اتریوم جهت حذف تبدیل رمز ارز به پول سنتی است.

این شرکت در حال مشارکت با بانک سرمایه‌ی دیجیتال انکوریح (Anchorage) است. ویزا طی انجام تراکنشی، رمز ارز USDC را از وب سایت Crypto.com به حساب اتریوم ویزا در بانک Anchorage انتقال داد.

بیشتر بخوانید: درباره ارز دیجیتال اتریوم چه می دانید؟

 

مجله اینترنتی تحلیلک