اخبار خبرهای داغ

برای نخستین بار ۱۰۰ خودرو در کشور توسط پهپاد جریمه شدند

جریمه خودرو توسط پهپاد، پهپادها

جریمه ۱۰۰ خودرو در کشور توسط «پهپاد» برای نخستین بار

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نوروز امسال برای نخستین بار بیش از ۱۰۰ خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند.

سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی، در آخرین روز از تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۰ مصادف با روز طبیعت از تفرجگاه‌ها، تفریحگاه‌ها و پارک های استان تهران بازدید هوایی کرد. وی در این پایش هوایی به رصد محورهای مواصلاتی منتهی به پایتخت و ترددهای جاده‌ای پرداخت و گفت: خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد و اکثر مردم طبق پروتکل های وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا عمل کرده‌اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مردم فهیم جامعه اسلامی همواره با پلیس در همه زمینه‌ها همکاری کرده‌اند، بیان کرد: بحمدالله مردم عزیز مانند سال گذشته با توجه به شرایط کرونایی نسبت به پروتکل های ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت پایبند بوده اند و سعی کرده‌اند تا حد ممکن از منازل خود خارج نشوند.

رضایی از همکاری و همراهی مردم با پلیس به ویژه در روز طبیعت تقدیر و تشکر کرد و گفت: ان‌شاالله بزودی شاهد نابودی ویروس کرونا خواهیم بود و مردم عزیز در نوروزهای آتی، سنت های سال نو را در آرامش و سلامت انجام خواهند داد.

جریمه ۱۰۰ خودرو در کشور توسط «پهپاد» برای نخستین بار

جانشین فرمانده نیروی انتظامی همچنین با حضور در مرکز کنترل ترافیک راهور ضمن رصد محورهای مواصلاتی کشور، با اشاره به لزوم استفاده از تکنولوژی و فناوری‌های نوین در رصد جاده‌ها و محورهای مواصلاتی گفت: امسال برای نخستین بار در نیروی انتظامی از پهپادها برای کنترل محورهای مواصلاتی در سطح کشور استفاده شد.

بخوانید!  وزیر کشور به کرونا مبتلا شد

وی با تاکید بر لزوم توسعه و استفاده بیشتر از فناوری‌های نوین و هوشمند در انجام ماموریت های محوله تصریح کرد: امسال در ایام نوروز بیش از ۱۰۰ خودرو با استفاده از پهپادها اعمال قانون شدند.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

راه اندازی موزه تاریخ و باستان‌ شناسی بم

ساناز سرخوش

این روزها کدام جاده‌ ها برفی و بارانی است؟

فاطمه مجیدی

زمان توزیع واکسن‌ های ایرانی کرونا / تولید و توزیع واکسن تا خرداد

فاطمه مجیدی

دیدگاه خود را ثبت کنید