اخبار خبرهای داغ

جزئیات پذیرش حوزه علمیه خواهران در سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰-۱۴۰۱

پذيرش حوزه علميه خواهران در سال جديد

جزئیات پذیرش حوزه علمیه خواهران در سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰-۱۴۰۱

رئیس اداره سنجش و پذیرش عمومی حوزه‌های علمیه خواهران گفت: پذیرش سطوح ۲، ۳ و ۴ در مدارس علمیه خواهران به صورت حضوری و غیرحضوری بیش از ۱۵ هزار نفر امکان پذیر است.

جزئیات پذیرش حوزه علمیه خواهران در سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰-۱۴۰۱

 زهره تمیزکار با اشاره به ظرفیت پذیرش سطوح ۲، ۳ و ۴ در مدارس علمیه خواهران گفت: مجموع ظرفیت پذیرش در این مقاطع به صورت حضوری و غیرحضوری بیش از ۱۵ هزار نفر است.

رئیس اداره سنجش و پذیرش عمومی حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به اینکه در سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ تعداد ۴۱۹ مدرسه علمیه در مقطع عمومی (سطح ۲ کارشناسی) ویژه دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر با ظرفیت بیش از ده هزار نفر و دارندگان مدرک اتمام پایه هشتم با ظرفیت دو هزار نفر پذیرش دارند، افزود: شیوه تحصیلی در مقطع عمومی صرفاً به صورت حضوری برگزار می‌گردد.

وی با بیان اینکه پذیرش مقطع عالی (سطح ۳ کارشناسی ارشد) نیز در مجموع حدود ۲۵۰۰ نفر در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در ۶۹ مؤسسه آموزش عالی خواهد بود، افزود: این ظرفیت در مقطع سطح ۳ به تفکیک شیوه‌های تحصیلی حضوری بیش از دو هزار و ۲۰۰ نفر، نیمه حضوری ۲۰۰ نفر و در دوره‌های غیرحضوری بدون محدودیت است.

تمیزکار به پذیرش مقطع تخصصی (سطح ۴ دکتری) اشاره کرد و گفت: پذیرش در این مقطع صرفاً به شیوه حضوری و با ظرفیت ۳۵۷ نفر در ۱۱ استان کشور و در ۱۸ مؤسسه آموزش عالی انجام خواهد شد.

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

ثبت نام وام تحصیلی و مسکن دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز شد

فاطمه مجیدی

زمان شروع به کار بانک‌ ها در سال جدید اعلام شد

فاطمه مجیدی

بازگشت سرمربی پر افتخار به استقلال

فاطمه مجیدی

دیدگاه خود را ثبت کنید