اخبار خبرهای داغ ورزشی

جزئیات حمله هولناک دزدان به بازیکن فوتبال از زبان خودش

جزئیات حمله هولناک دزدان به بازیکن فوتبال از زبان خودش

جزئیات حمله هولناک دزدان به بازیکن فوتبال

چند روز پس از حمله خونین زورگیران به بازیکن تیم فوتبال پدیده، پلیس از تحقیقات ویژه برای شناسایی و دستگیری سارقان خبر داد.

شامگاه ۱۲فروردین بود که مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد در راه رفتن به خانه هدف حمله هولناک سارقان قرار گرفت. او در این حمله خونین به‌ شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد و در این میان دزدان با سرقت موبایلش پا به فرار گذاشتند.

جزئیات حمله هولناک دزدان به بازیکن فوتبال

سینا زامهران گفت:

هنگامی که از تمرین به نزدیکی خانه رسیدم ۲نفر به سمت خودرویم آمدند و تلفن همراهم را خواستند. من که متعجب و شوکه شده بودم چیزی نگفتم اما یکباره یکی از آنها با چاقو به دستم زد. هوا تاریک بود و در آن منطقه هم تقریبا کسی را نمی‌دیدم.

بعد از این اتفاق تلفن همراهم را برایشان پرت کردم و گفتم این هم موبایل اما دست بردار نبودند. دوباره چاقو را به سمتم گرفتند تا جایی که مجبور شدم از پشت فرمان خودم را به سمت صندلی شاگرد پرت کنم.

با خودم گفتم که شاید با این کار آنها من را رها کنند ولی این بار با قمه مچ پای چپم را زدند. در ادامه باز هم ضرباتی را به‌ دست راستم زدند و واقعاً شرایط عجیبی بود.

وقتی موبایلم را پرت کردم از اینکه آنها مشغول زدن ضربه با چاقو بودند تعجب کردم. واقعا به قصد کشتن به من قمه و چاقو می‌زدند. خدا خیلی به من رحم کرد که زنده ماندم. بعد از آن هم با یک خودروی ۲۰۶SD فرار کردند.

زامهران با تأکید بر اینکه در آن شرایط نتوانست چهره این سارقان را ببیند گفت: آنقدر خون از من رفته بود که چشمانم خوب نمی‌دید. وقتی اورژانس به آنجا آمد بلافاصله به بیمارستان منتقل شدم. دستم ۱۸بخیه خورده و فعلا باید استراحت کنم اما از طریق پلیس پیگیر هستم. دستم در آتل قرار دارد و باید تحت نظر پزشکان باشم تا ببینم شرایط چه می‌شود.

گزارش پلیس از این حمله

در همین حال سرهنگ جواد شفیع‌زاده، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی از شروع تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان خبر داده و گفته است: در پی اعلام سرقت منجر به جرح سینا زامهران، یکی از بازیکنان تیم فوتبال در مشهد، دستوراتی برای بررسی پرونده و شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه برابر اعلام شاکی پرونده صادر شده است.

وی افزود: کارآگاهان مبارزه با سرقت‌های خشن وارد عمل شدند و با توجه به سرنخ‌های موجود، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

خروج ترامپ از برجام تاثیری بر آینده بورس ندارد

هادی جنگجو

قرارداد «میلیچ» با استقلال تمدید شد

فاطمه مجیدی

رونمایی از واکسن کووید ۱۹ ایرانی «فخرا»

لیندا قاسمی

دیدگاه خود را ثبت کنید