دوشنبه/ 17 مرداد / 1401

جیمز کامرون مسئولیت آواتارها را به کارگردان دیگری واگذار می‌کند

جیمز کامرون مسئولیت آواتارها را به کارگردان دیگری واگذار می‌کند

جیمز کامرون اعلام کرد مسئولیت ساخت ادامه دنباله های «آواتار» را به کارگردان دیگری واگذار می کند.

جیمز کامرون مسئولیت آواتارها را به کارگردان دیگری واگذار می‌کند

به نقل از ورایتی، اگرچه جیمز کامرون بیش از یک دهه است که در حال توسعه و تولید دنباله های «آواتار» (۲۰۰۹) است، با این حال این کارگردان اعلام کرد به منظور توجه کردن به سایر پروژه های زندگی‌اش در نظر دارد دنیای پاندورا متعلق به فیلم های «آواتار» را کنار بگذارد.

اولین دنباله «آواتار» با عنوان «راه آب» قرار است در تاریخ ۱۶ دسامبر امسال به سینماها بیاید. فیلم سوم «آواتار» نیز که همزمان با قسمت دوم فیلمبرداری می شد، در سال ۲۰۲۴ اکران می شود.

در حالی که مطمئنا جیمز کامرون پس از این دو فیلم، تصورات و تصمیماتی بیشتری برای داستان های «آواتار» داشته باشد با این حال او اعلام کرد برای قسمت های بعدی ممکن است دیگر در راس پروژه نباشد. این کارگردان به نشریه امپایر گفت که پس از اتمام کار در قسمت سوم، قصد دارد مسئولیت این فرنشایز را به کارگردان دیگری بسپارد و آن را ترک کند.

کارگردان «تایتانیک» و «ترمیناتور» در این باره گفت: من کارهای دیگری نیز دارم که در حال توسعه آنها هستم که هیجان انگیز هستند. من نمی دانم که این اتفاق بعد از قسمت سه یا بعد از چهار رخ می دهد با این حال می خواهم مسئولیت را به یک کارگردان دیگر که به او اعتماد دارم، منتقل کنم. بنابراین می توانم به کارهای دیگری که به آنها علاقه دارم، برسم.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x