حضور فیلم «یک قهرمان» فرهادی در جشنواره کن

به نقل از یک منبع سینمایی نزدیک به جشنواره «کن» حضور فیلم «یک قهرمان» اصغر فرهادی در بخش مسابقه جشنواره «کن» ۲۰۲۱ تایید شد.

حضور فیلم «یک قهرمان» فرهادی در جشنواره کن

روییمی منتقد و تحلیلگر نزدیک به جشنواره «کن» در صفحه شخصی اش در فضای مجازی نوشت:

طبق آنچه شنیده ام فیلم جدید فرهادی که روز گذشته حق پخش آن در آمریکا توسط کمپانی آمازون خریداری شد به عنوان یکی از فیلم های بخش مسابقه جشنواره «کن» ۲۰۲۱ تایید شده است.

این تحلیلگر همینطور اعلام کرد فیلم «در یک صبح نیمه روشن» ساخته برونو دومون که به حضور در جشنواره کن امسال امید داشت از سوی جشنواره رد شده و حالا قرار است برای حضور در جشنواره ونیز در چند ماه دیگر دورخیز کند.

این منبع نزدیک به جشنواره همینطور گفت فیلم «جزیره برگمان» به کارگردانی میا هانسن-لووه که در جشنواره ونیز سال گذشته به طرز عجیبی از سوی مسئولان رد شد نیز احتمالا در جشنواره «کن» امسال در بخش مسابقه حضور دارد.

بدین ترتیب فیلم «یک قهرمان» فرهادی در کنار فیلم های «آنت» لئوس کاراکس و «گزارش فرانسوی» وس اندرسون فیلم های قطعی حاضر در بخش مسابقه جشنواره «کن» امسال هستند.

البته فیلم های دیگری هم مانند «بندتا» پل ورهوفن، «جزیره برگمان» به کارگردانی میا هانسن-لووه، «زانوی احد» نداف لاپید، «حافظه» اپیچاتپونگ ویراستاکول، «روز پرچم» شان پن، «تصمیم برای ترک» پارک چان ووک نیز احتمال زیاد در میان فیلم های بخش مسابقه اصلی جشنواره کن امسال قرار دارند.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

بخوانید!  احتمال حضور فیلم جدید اصغر فرهادی در جشنواره کن 2021

دیدگاه خود را ثبت کنید