حمله تند مازیار زارع به فدراسیون فوتبال

سرمربی ملوان بندرانزلی به شدت از فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

حمله تند مازیار زارع به فدراسیون فوتبال

مازیار زارع پس از شکست ۲ بر صفر ملوان بندر انزلی مقابل خیبر خرم‌آباد اظهار داشت: حریف از اشتباهات ما استفاده کرد و پیروز شد. به خیبر تبریک می‌گویم و امیدوارم موفق باشد.

وی درباره قضاوت اشکان خورشیدی بیان کرد: برای تک تک افراد فدراسیون فوتبال، از جمله رئیس آن و بهاروند متأسفم و باید درِ این فدراسیون را تخته کنند. این توجیه شکست نیست، اما متأسفم برای این افراد که با شهر انزلی خصومت دارند. همه چیز از پیش تعیین شده است و از زمانی که مربی شده‌ام، خیلی چیزها درباره داوری و پشت پرده فوتبال می‌دانم. من به زور و فقط به‌خاطر شهرم و ملوان فعالیت می‌کنم.

سرمربی ملوان بندر انزلی در ادامه انتقاداتش از فدراسیون فوتبال گفت: این فوتبال با این فدراسیون و تصمیمات اخذ شده برای تیم‌های ریشه‌دار، در لجنزار غرق شده است. اگر می‌خواهید ملوان را نابود کنید، این کار را انجام دهید و همان بلایی را که سر اقتصاد انزلی آوردید، بر سر ملوان بیاورید. این داور باعث سقوط ملوان شد و می‌دانم چرا دوباره او را به انزلی می‌فرستند. این داور می‌توانست پنالتی بگیرد که ورق بازی برگردد. آقای رئیس فدراسیون! هیچ تغییری ایجاد نشده که بدتر هم شده است. مگر می‌شود اینقدر راحت سر یک تیم را ببُرند؟

«از هیچکدام از شما نمی‌ترسم. مرا تا آخر عمر محروم کنید!»، زارع ضمن بیان این جمله در ادامه گفت: من نیازی به این فوتبال ندارم و اگر این فوتبال نباشد، شما هیچ چیز نیستید. چه مشکلی با ملوان و انزلی دارید؟ تیم را انداختید و این داور چنین کاری کرد. او چند سال است دست و پا می‌زند که برگردد. همین داور را برای بازی با خیبر به زمین ما می‌فرستند و بازیکن ما را به خاطر خوشحالی بعد از گل محروم می‌کنند. قضاوت بازی را به داوری می‌سپارند که در لیگ برتر به او داوری نمی‌دهند و به دیداری می‌فرستند که حساسیت دارد. این سناریو چیده شده است.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه خود را ثبت کنید