حمله تند مهدوی‌ کیا به کمیته انضباطی

مهدی مهدوی‌ کیا حملات تندی را به کمیته انضباطی هیئت فوتبال تهران انجام داد.

حمله تند مهدوی‌ کیا به کمیته انضباطی

مهدوی کیا بعد از محکوم شدن تیمش در کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان تهران از خود و شاگردانش دفاع کرد.

او که با شبکه سه سیما صحبت می کرد، گفت: «من نمی‌فهمم چرا یک آزمایش ساده استخوان انجام نمی‌دهند تا مشخص شود بازیکن تیم من صغر سنی است یا نه؟ به ما گفتند بازیکن تیم مان ۲۲ سال سن دارد اما اگر ثابت شد که بیشتر از ۱۷ سال سن دارد، من همه جا از مردم و مسئولان کمیته انضباطی هیئت فوتبال عذرخواهی می‌کنم. ما در آکادمی کیا هیچ تخلفی انجام نداده‌ایم و همه چیز کاملا مشخص است. در تمام دنیا این قبیل مسائل حل شده و با یک آزمایش ساده سن واقعی بازیکن را متوجه می‌شوند. اما اینجا به ما گفتند ما با چشم تشخیص دادیم که بازیکن تیم شما صغر سنی است و حدود ۲۲ سال سن دارد! چرا بازیکن ما را به تست پزشکی نمی فرستید؟ چرا باید با چشم تشخیص بدهید که یک بازیکن چند ساله است. من از راه قانونی جلو می‌روم و اگر قانون مرا محکوم کرد، عذرخواهی می‌کنم و با صدای بلند می گویم اشتباه کردم.»

البته کاظم سلیمانی هم روی خط آمد و حرف هایی را زد که باعث عصبانیت بیشتر مهدوی‌کیا شد. او گفت:« شاکیان از اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نامه آورده‌اند که سن بازیکن تیم شما بالاتر از سن یک بازیکن نوجوان است و این بازیکن با شناسنامه برادرش بازی کرده»

او در دفاع از حکم کمیته انضباطی هیئت فوتبال صحبت‌هایی را بیان کرد جالب اینکه در یک جا هم سلیمانی گفت: «اگر شما ۲۲ سال در فوتبال بوده‌ای من ۵۵ سال در این فوتبال بودم و شما می‌خواهید وجهه هیئت فوتبال استان تهران و کمیته انضباطی را خراب کنی.»

سلیمانی همچنین از میثاقی هم انتقاد کرد که چرا به این موضوع پرداخته شده است!

 

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه خود را ثبت کنید