برای خاموشی های تابستان آماده باشید

سرپرست شرکت توزیع برق البرز گفت: با توجه به کاهش محسوس بارندگی در سال جاری و تاکید بر اینکه بخشی از انرژی برق استان از منابع آبی تامین می‌شود، احتمال اعمال برخی محدودیت در تابستان امسال مثل سال‌های گذشته دور از انتظار نیست.

برای خاموشی های تابستان آماده باشید

رامین فرج با اشاره به اینکه طرح برق امید همچنان ادامه دارد، گفت: بر اساس این طرح اگر مشترکان خانگی در فصول گرم سال در هر ماه کمتر از ۱۰۰ کیلووات و در فصول سرد هم در هر ماه کمتر از ۸۰ کیلو وات برق مصرف کنند، از پرداخت نرخ برق معاف می‌شوند.

وی در ادامه با اشاره به شرایط قطع برق مشترکینی که بهای برق مصرفی خود را پرداخت نمی‌کنند، گفت: بعد از دو دوره عدم پرداخت هزینه برق مصرفی، اخطار قطع برق در ۷۲ ساعت داده می‌شود و بعد از مهلت تعیین شده هم کارشناسان شرکت برق سعی می‌کنند با مذاکره مشکل را حل کنند و در مواقع نادر ناچار به قطعی برق می‌شوند.

این مسئول اضافه کرد: در حال حاضر واگذاری انشعاب برق تک فاز برای مشترکان خانگی حدود چهار میلیون تومان هزینه دارد.

سرپرست شرکت توزیع برق البرز با اشاره به احتمال اعمال محدودیت در مصرف برق در تابستان امسال توضیح داد: با توجه به کاهش محسوس بارندگی در سال جاری و تاکید بر اینکه بخشی از انرژی برق استان از منابع آبی تامین می‌شود، احتمال اعمال برخی محدودیت در تابستان امسال مثل سال‌های گذشته دور از انتظار نیست.

فرج تاکید کرد: در این شرایط از مشترکان درخواست می‌کنند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند تا تابستان امسال را هم بدون مشکل پشت سربگذرانیم.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا