چهارشنبه/ 31 شهریور / 1400

خداحافظی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته

هادی رضایی اظهار کرد: قرارداد من با تیم ملی والیبال نشسته تا پایان بازی های پارالمپیک توکیو بود و در حال حاضر نه تنها من بلکه سایر مربیان نیز نمی توانند ادعای مربیگری داشته باشند. پیش از اعزام به بازی های پارالمپیک توکیو نیز بارها اعلام کرده بودم که دیگر قصد مربیگری ندارم و تنها به خاطر تعهد اخلاقی که نسبت به تیم والیبال نشسته داشتم هدایت این تیم را تا توکیو برعهده گرفتم. فعلا دوست دارم استراحت کنم و به زندگی شخصی خود بپردازم و تصمیمی برای ادامه همکاری با تیم والیبال تشسته ندارم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تصمیم به مربیگری با تیم های خارجی را دارد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: به مربیگری تیم های خارجی نیز فکر می کنم اما در حال حاضر به دلیل فشارهای زیادی که روی من بود، قبل از هر تصمیمی سعی دارم استراحت کنم.

رضایی اظهار کرد: در حال حاضر کسانی ادعای مربیگری تیم ملی را می کنند که حتی یک روز هم روی نیمکت هیچ باشگاهی به عنوان مربی حضور نداشتند و الان می‌خواهند هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرند.

وی در پایان گفت: به عنوان کسی که ۹ دوره مربیگری تیم ملی را در بازی های پارالمپیک بر عهده داشتم که حاصل آن دو نایب قهرمانی و ۷ قهرمانی تیم‌ملی والیبال نشسته بود، دیگر تمایلی برای ادامه همکاری ندارم و با شرایط فعلی ادامه همکاری سخت است.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا