سه‌شنبه/ 6 مهر / 1400

دست خالی کشتی آزاد ایران در دو وزن پایانی/ قیاسی هم حذف شد

در ادامه رقابت های وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو، باجرانگ دارنده مدال نقره جهان از هند که پیش از این موفق به شکست مرتضی قیاسی شده بود، در دیدار نیمه نهایی برابر حاجی علی یف دارنده ۳ طلای جهان و یک برنز المپیک از آذربایجان با نتیجه 12 بر 5 شکست خورد و به فینال نرسید تا قیاسی هم شانسی برای حضور در جدول شانس مجدد نداشته باشد و از دور مسابقات حذف شود.

قیاسی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در دور نخست مقابل هایتم داخلای از تونس با نتیجه ۵ بر یک به برتری رسید اما در دومین مبارزه مقابل باجرانگ دارنده مدال نقره جهان از هند ضربه فنی شد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی وزن ۶۵ کیلوگرم بین اتوگورو دارنده مدال طلای جهان از ژاپن و رشیداف دارنده طلا و نقره جهان از روسیه به مصاف هم رفتند که در پایان اتوگوروی ژاپنی در یک مبارزه نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید و راهی فینال شد.

محمدحسین محمدیان دیگر نماینده ایران در دو وزن پایانی بود که در همان دور نخست با نمایشی ضعیف و بدنی ناآماده مقابل اودیکادزه از گرجستان شکست خورد و با توجه به شکست ۱۰ بر صفر این کشتی گیر گرج در مبارزه بعدی مقابل عبدالرشید سعدالله یف روس، محمدیان خیلی زود از دور رقابت ها کنار رفت.

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا