اخبار خبرهای داغ

دو محیط‌ بان زنجانی به شهادت رسیدند

شهادت دو محیط‌ بان زنجانی

دو محیط بان زنجانی به شهادت رسیدند

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست از شهادت دو محیط‌ بان زنجانی خبر داد.

جمشید محبت خانی گفت: متأسفانه شب گذشته بر اثر تعقیب و گریز بین افراد ناشناس و محیط‌بانان که در تعقیب یک خودروی نیسان در منطقه حفاظت شده فیله خاصه استان زنجان بودند. دو نفر از محیط‌ بانان ایثارگر به نام‌های مهدی مجلل و میکائیل هاشمی بر اثر اصابت گلوله سلاح جنگی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

یکی از عاملان شهادت محیط‌بان زنجانی دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از دستگیری یکی از عاملان شهادت دو محیط‌ بان خبر داد.

جعفر رحمتی اظهار کرد: این دو محیط‌ بان با شکارچیان منطقه درگیر شدند و در اثر این درگیری دو محیط بان به شهادت رسیدند.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به اینکه به صورت میدانی در حال شناسایی عوامل این حادثه هستیم گفت: عوامل تا حدودی شناسایی شده و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه دو نفر شهید شده و حادثه مصدوم نداشته است گفت: از شکارچیان یک نفر دستگیر شده اند اما اطلاعاتی از تعداد حاضرین در درگیری مشخص نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد. با تکمیل فرآیند پرونده جزئیات بیشتری از حادثه به اطلاع مردم خواهد رسید.

دستگیری دومین فرد مظنون در به شهادت رساندن محیط بانان زنجانی

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: دومین فرد مظنون در به شهادت رساندن محیط بانان زنجانی دستگیر شد. سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی با یادآوری شهادت دو محیط بان زنجانی طی روز گذشته در درگیری با شکارچیان غیرمجاز گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی استان زنجان دومین فرد مظنون در به شهادت رساندن محیط بانان زنجانی دستگیر شد.

بخوانید!  چهارشنبه‌ سوری و پرندگان

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با بیان اینکه محیط بانان شهید شده آقایان میکائیل هاشمی ۴۲ ساله و مهدی مجلل ۳۴ ساله هستند، افزود: موضوع به صورت دقیق در دست بررسی آگاهی استان قرار دارد در خصوص جزئیات این حادثه بعد از تکمیل تحقیقات اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

رحمتی با اشاره به اینکه تاکنون دو نفر از عوامل شهادت محیط بانان زنجان دستگیر شدند و بررسی برای روشن شدن زوایای این جنایت در دست انجام است افزود: در ساعات نخست صبح امروز یکی از عوامل به شهادت رساندن محیط بانان زنجانی دستگیر شده بود و فرد دوم نیز دقایقی قبل دستگیر شد.

به گفته رحمتی عوامل به شهادت رساندن دو محیط بان زنجانی از شکارچیان محلی هستند.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

بزرگترین تامین مالی بخش خصوصی در بازار سرمایه

هادی جنگجو

نوشابه از این هم گران تر می شود؟

ساناز سرخوش

مشاور وزیر بهداشت: علائم جدید کرونا را جدی بگیرید!

فاطمه مجیدی

دیدگاه خود را ثبت کنید