تحلیل سهام ذوب آهن اصفهان:  همانطور که در تحلیل تکنیکال سهام ذوب آهن اصفهان مشاهده می کنید این بار هم با رسیدن به خط روند صعودی در محدوده ی قیمت ۸۱ تومان با تقاضا رو برو شده و بعد از دو روز رشد باز هم نزول کرد و مجدد با رسیدن به محدوده ی قیمت ۸۲ تومان با تقاضا و رشد قیمتی مواجه گردید.

برای ورود به سهام #ذوب به چند نکته باید توجه کرد که مهم ترین آنها مقاومت سنگین سهم در محدوده ۸۷۵ تا ۸۸۵ ریال می باشد و این درگیری حتی تا قیمت ۹۰ تومان هم تمام نمی شود(شکست قله های قبلی).

نکته ی بعدی، نوسانگیری معامله گران بین این سقف و کف ها است که اجازه ی سهامداری( بلندمدت و یا حتی کوتاه مدت) به کسی نمی دهند و این امر سبب خستگی معامله گران بلند مدتی می شود. حتی در تحلیل قبل سهام ذوب شاهد نوسان حدود ۸ درصدی بودیم و در کانال تحلیلک هم بارها در کف ها و سقف ها از خرید و فروش سهام ذوب گفته ایم.(نوع معاملات و تابلوی سهام  و… سبب این سودهای کوتاه مدتی می شود).

همانطور که در تحلیل سهام ذوب مشاهده می کنید قیمت ۸۰ تا ۸۲ تومان قیمت مناسبی برای ورود می باشد، البته با حفظ حد ضرر و تصمیم درست درباره ی نحوه و مقدار سود از معامله.

در صورت شکست قیمت ۸۰ تومان حمایت بعدی در محدوده ی ۷۷ تومان قرار دارد که حمایت بسیار محکمی می باشد.(تحلیل تکنیکال سهام ذوب در صورت رسیدن به این قیمت دوباره آپدیت می شود)

 

 

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

امیدوارم تحلیل فوق برای شما دوستان سودمند باشد.

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید