رشد باورنکردنی سهام قهکمت: 85 درصد رشد در کمتر از 4 ماه

0
تکنیکال
تحلیل سهام

تحلیل سهام

تحلیل تکنیکال سهام قهکمت (قند هکمتان)

همان طور که در تحلیل تکنیکال سهام قهکمت مشاهده کردید، این سهام در محدوده ی قیمتی ۹۶۷۱ ریال معرفی شد و هم اکنون در محدوده ی قیمتی ۱۷۸۹۳ ریال بسر می برد و شاهد رشد ۸۵ درصدی این سهام هستیم.

سهام قهکمت پس از تکمیل موج ۳ اصلی خود و دادن سود عالی به سهام دارانش در حال کامل کردن موج ۴ اصلی خود می باشد.

قهکمتDaily 3 300x154 - رشد باورنکردنی سهام قهکمت: 85 درصد رشد در کمتر از  4 ماه در صورت ادامه داشتن موج اصلاحی ۴، امکان ریزش سهام قهکمت تا  کف کانال و خطوط حمایتی رسم شده در محدوده های قیمتی ۱۳۶۷۵ و ۹۳۴۴ ریال وجود دارد.

و در صورت شروع موج ۵ اصلی انتظار رشد این سهام تا سقف کانال رسم شده و بعد از آن خط مقاومت در محدوده قیمتی ۲۴۵۰۳ ریال را داریم.

برای ورود به این سهام باید منتظر تریگر مناسب و پایان موج اصلاحی ۴ باشیم.

تحلیل بنیادی سهام قهکمت:

قند هکمتان در دوره ۱ ماهه منتهی به ۹۸/۰۱/۳۱ از محل فروش محصولات خود مبلغ ۶۳۴۹۵ میلیون ریال درآمد داشته است.

این شرکت براساس عملکرد ۷ ماهه برای سال مالی منتهی به ۹۸/۰۶/۳۱ مبلغ ۱۸۰۷۵۰۱ میلیون ریال درآمد داشته ه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰% رشد داشته است.

و نکته ی نهایی: برای یافتن انتهای اصلاح و یا شروع حرکت صعودی سهام مورد نظر در تحلیل تکنیکال باید منتظر تریگر و نشانه ی مناسبی باشید، این تریگر می تواند از الگوهای کندلیِ صعودی و یا سیگنال رشد دقیق در اندیکاتورها و اسیلاتورها (به عنوان مثال Stochastic و rsi و…) و یا عبور از سقف قبلی و شکست خط روند نزولی و حتی حجم و نوع معاملات و تابلوی سهم و….. که هر کدام از این روش ها بسته به نوع معامله و روش معاملاتیِ معامله گرها در تحلیل سهام قهکمت انتخاب می شود.

مطالب ارسالی از تیم تحلیلک فقط جنبه تحلیلی دارد و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.

امیدوارم تحلیل سهام قهکمت (قند هکمتان) برای شما دوستان سودمند باشد.

موفق و پرسود باشید

مجله اینترنتی تحلیلک

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید