اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها» / اسپین آف «بازی تاج و تخت»

پس از انتشار اخبار و تصاویری غیر رسمی طی روزهای اخیر، حالا بالاخره می توانیم سریال «خاندان اژدها» (House Of Dragon) را رسماً «در دست تولید» بخوانیم چون در حساب های رسمی دست اندرکاران سریال در شبکه های اجتماعی، تصاویری منتشر شده که دیگر جای هیچ شکی باقی نمی گذارد. ساخت سریال «خاندان اژدها»، اسپین آف سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) با محوریت تارگرین ها و جنگ داخلی مشهورشان، دیگر واقعاً آغاز شده است.

اعلام رسمی آغاز تولید سریال «خاندان اژدها»؛ اسپین آف «بازی تاج و تخت»

بعد از انتشار چند توییت پر ابهام در حساب های رسمی شبکه اچ‌بی‌او مکس و سریال «بازی و تاج» که باعث سردرگمی مخاطبان شده بود، توییتر «بازی تاج و تخت» بالاخره با انتشار تصویر زیر و شرحی ساده با این مضمون که «آتش چیره خواهد شد» بالاخره رسماً اعلام کرد تولید سریال House of Dragon از دیروز آغاز شده است.

چیزی نگذشت که توییتر رسمی سریال House of Dragon هم تصاویری منتشر کرد که عمدتاً از بازیگران اصلی کار بود و آن ها را پشت میز در حال مطالعه نشان می داد:

ریس ایفانز در نقش اوتو هایتاور:

سریال خاندان اژدها اسپین آف گیم آف ترونز

اولیویا کوک در نقش آلیسنت هایتاور:

سریال خاندان اژدها اسپین آف گیم آف ترونز

اما دارسی در نقش رانیا تارگرین:

حساب بریتانیای شبکه اچ‌بی‌او هم همین تصاویر را منتشر کرد. اینستاگرام سریال House of Dragon هم علاوه بر انتشار این تصاویر اعلام کرد که این مجموعه قطعاً در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.

چند روز قبل نیز تصاویری غیر رسمی از محل فیلمبرداری سریال House of Dragon در انگلیس منتشر شد که توسط هواداران کنجکاو و تیزبین سریال «بازی تاج و تخت» گرفته شده بود.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه خود را ثبت کنید