خبرهای داغ

تکرار «عرق سرد» / سمیرا زرگری هم ممنوع الخروج شد

«عرق سرد» تکرار شد / سمیرا زرگری هم ممنوع الخروج شد

سال ۹۳ – ۹۴ بود که خبری تمام رسانه های ایران را تحت الشعاع قرار داد. نیلوفر اردلان کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران و خانم گل مسابقات به دلیل مخالفت همسرش، مهدی توتونچی مجری برنامه شب های فوتبالی با خروج او از کشور و ضبط گذرنامه‌اش، نتوانست تیم ملی فوتسال زنان ایران را در جام ملت‌های آسیا سال ۲۰۱۵ همراهی کند.

تلاش های بسیاری انجام شد اما فایده ای نداشت و اردلان مسابقات را از دست داد اما با پیگیری بسیار و با اجازه دادستانی توانست راهی مسابقات قهرمانی فوتسال زنان جهان ۲۰۱۵ در گواتمالا شود.

سال ۹۶ بود که سهیل بیرقی کارگردان جوان کشورمان فیلمی با نام «عرق سرد» را جلوی دوربین برد که در آن بازیگرانی چون باران کوثری، امیر جدیدی و سحر دولتشاهی بازی می کردند.

هر چند که باران کوثری و نیلوفر اردلان در جایی گفتند که این فیلم ربطی به اتفاق پیش آمده برای کاپیتان تیم فوتسال زنان ندارد اما موضوع این فیلم دقیقا همان چیزی است که درباره اردلان گفته شد و برای او اتفاق افتاد.

قصه «عرق سرد» از این قرار است که: افروز اردستانی (باران کوثری) کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است. با گلزنی افروز تیم ملی برای اولین بار به فینال بازی‌های آسیایی راه پیدا می‌کند و عازم مالزی می‌شود، در فرودگاه افروز متوجه می شود که توسط شوهرش، یاسر شاه حسینی (امیر جدیدی) ممنوع‌الخروج شده‌ است.

در چند ساعت گذشته نیز خبری در برخی از رسانه ها پخش می شود که نشان از تکرار این موضوع دارد.

سمیرا زرگری سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان نتوانست تیم را در سفر به ایتالیا و برای شرکت در مسابقات جهانی همراهی کند.

کورش صبوریان، سرپرست نایب رئیسی فدراسیون اسکی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان و در واکنش به ممنوع الخروج بودن سمیرا زرگری، سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان در آستانه اعزام تیم ملی به رقابت‌های قهرمانی جهان ایتالیا بیان کرد: من اطلاعی در این باره ندارم و باید درباره ممنوع الخروج بودن سرمربی تیم ملی اسکی از رئیس فدراسیون اسکی سوال پرسید.

 

گویا این قصه تمامی ندارد…

 

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

علی کریمی: انتخابات تهران را باطل می کنم

فاطمه مجیدی

حراج نقاشی دیده نشده از ون گوگ

محمد زکی زاده

داروی جدید کرونا کشف شد

فاطمه مجیدی

دیدگاه خود را ثبت کنید