سوء استفاده از واکسن پاکبانان به سمنان رسید

این روزها سوء استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان در برخی نقاط کشور خبرساز شده است؛ اما چه کسانی از شهرداری سمنان با سهمیه پاکبانان واکسن زدند؟

سوء استفاده از واکسن پاکبانان به سمنان رسید

دومینوی سوءاستفاده از واکسن کرونای ویژه پاکبانان گویا به سمنان رسیده و غیرپاکبانان هم به وقت واکسن، خود را شاغل در این شغل شریف می‌دانند!

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در واکنش به ماجرای واکسن پاکبانان گفت: عده‌ای تنها دنبال تشنج و تشویش اذهان عمومی هستند و با بی‌اخلاقی رسانه‌ای، چالش به راه می‌اندازند تا فشار روانی بر مردمی که این روزها از شیوع این بیماری به سر می‌برند، بیشتر شود.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که حمیدرضا پیوندی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان و رئیس دفتر او، جزو کسانی هستند که در لیست واکسن ویژه پاکبانان سمنانی قرار گرفته و واکسن دریافت کرده‌اند.

ادعا شده است که دریافت واکسن توسط این دو نفر که خارج از لیست پاکبانان هستند، به منظور اطمینان‌بخشی به پاکبانان برای تزریق واکسن صورت گرفته است. دانشگاه علوم پزشکی سمنان هنوز لیست دریافت‌کنندگان واکسن را علی‌رغم درخواست رئیس شورای شهر سمنان منتشر نکرده است.

در دستور معاون اول رئیس‎‌جمهور به وزرای کشور و بهداشت آمده بود: هر مدیری در هر رده‌‎ای خارج از روال و برنامه وزارت بهداشت، با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن بزند، صلاحیت مدیریت ندارد. این فرد به سرعت باید از مسئولیت کنار گذاشته شود.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

بخوانید!  جهت دریافت واکسن کرونا پیامک ارسال می‌شود

دیدگاه خود را ثبت کنید