سه‌شنبه/ 30 شهریور / 1400

سورپرایز بزرگ سودربرگ برای جشنواره تورنتو

به نقل از ورایتی، «ژوانا وینسنت» و «کامرون بایلی» مدیران جشنواره فیلم تورنتو  اعلام کردند که این رویداد میزبان نمایش یک فیلم جدید از «استیون سودبرگ» خواهد بود که تاکنون پنهان نگه داشته شده است.

جدیدترین فیلم این کارگردان برنده اسکار، «بدون حرکت ناگهانی» نام داشت که با بازی «دان چیدل» و «بنیسیو دل تورو» در ماه جولای از طریق سامانه نمایش آنلاین HBO Max عرضه شده بود.

مدیران جشنواره تورنتو در بیانیه ای اعلام کردند که سورپرایز امسال جشنواره تورنتو از طرف «استیون سودربرگ» یکی از دوستان جشنواره است. هنوز جزئیاتی از فیلم «سودربرگ» که قرار است در جشنواره ونیز نمایش داده شود، منتشر نشده است.

«سودربرگ» تنها یکی از چهره های مطرحی است که امسال به جشنواره تورنتو می رود و «دنیس ویلنوو» نیز با فیلم علمی-تخیلی جدیدش «تل ماسه» در جشنواره حاضر خواهد شد.

چهل و ششمین جشنواره فیلم «تورنتو» از ١٨ تا ٢٧ شهریور (٩ تا ١٨ سپتامبر) در کانادا برگزار می‌شود و طبق اعلام پیشین فیلم سینمایی«قهرمان» به نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی در بخش رویدادهای ویژه به روی پرده می رود و سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری در بخش «Midnight Maddens» این جشنواره برای کسب جایزه‌ تماشاگران رقابت می‌کند.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا