یکشنبه/ 26 سپتامبر / 2021

عبادی‌ پور بهترین زننده سرویس و دریافت‌ کننده والیبال المپیک

تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی خود در المپیک توکیو با نتیجه سه بر صفر مقابل کانادا شکست خورد. با این وجود میلاد عبادی‌پور در این مسابقه هم مانند ۲ بازی قبلی عملکرد خوبی داشت و پنج امتیاز سرویس هم کسب کرد.

تا پایان مسابقات روز سوم والیبال مردان المپیک، عبادی‌پور با ۶۸ دریافت موفق، در رده نخست بهترین دریافت‌کننده‌ها و با ۸ امتیاز، در رتبه اول بهترین زنندگان سرویس مسابقات ایستاده است.

برترین بازیکنان والیبال المپیک تا پایان روز دوم، در بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

امتیازآورترین بازیکن
۱- برونو لیما از آرژانتین با ۶۲ امتیاز
۲- یوکی ایشیکاوا از ژاپن با ۵۹ امتیاز
۳- پرین جان گوردون از کانادا با ۵۵ امتیاز
۹- امیر غفور از ایران با ۴۸ امتیاز
۱۶- میثم صالحی از ایران با ۴۰ امتیاز
۱۸- میلاد عبادی‌پور از ایران با ۳۷ امتیاز

بهترین مهاجم
۱- برونو لیما از آرژانتین با ۵۳ امتیاز
۲- یوکی ایشیکاوا از ژاپن با ۵۳ امتیاز
۳- پرین جان گوردون از کانادا با ۴۹ امتیاز
۵- امیر غفور از ایران با ۴۲ امتیاز
۱۳- میثم صالحی از ایران با ۳۵ امتیاز

بهترین مدافع روی تور
۱- ایوان یاکوفلف از روسیه با ۱۰ امتیاز
۲- دمتیتری وولکوف از روسیه با ۹ امتیاز
۳- جیانلوکا گالاسی از ایتالیا با ۸ امتیاز
۱۲- علی‌اصغر مجرد از ایران با ۶ امتیاز
۱۸- سیدمحمد موسوی از ایران با ۵ امتیاز
۱۹- میثم صالحی از ایران با ۵ امتیاز

بهترین زننده سرویس
۱- میلاد عبادی‌پور از ایران با ۱۰ امتیاز
۲- برونو لیما از آرژانتین با ۶ امتیاز
۳- متئوژ بینیک از لهستان با ۶ امتیاز
۱۱- امیر غفور از ایران با ۴ امتیاز

بهترین پاسور
۱- میکا کریستنسن از آمریکا با ۱۴۹ پاس موفق
۲- لوسیانو ده‌چکو از آرژانتین با ۱۳۵ پاس موفق
۳- فابین درژیژگا از لهستان با ۱۳۰ پاس موفق
۴- سعید معروف از ایران با ۱۰۹ پاس موفق

بهترین توپ‌گیر
۱- پاول زاتورسکی از لهستان با ۲۶ توپ‌گیری
۲- اریک شوجی از آمریکا با ۲۵ توپ‌گیری
۳- توموهیرو یاماموتو از ژاپن با ۲۳ توپ‌گیری
۱۰- مهدی مرندی از ایران با ۱۷ توپ‌گیری
۱۹- امیر غفور از ایران با ۱۴ توپ‌گیری

بهترین دریافت‌کننده
۱- میلاد عبادی‌پور از ایران با ۶۸ دریافت موفق
۲- فاکوندو کونته از آرژانتین با ۶۲ دریافت موفق
۳- اروین انگاپث از فرانسه با ۴۸ دریافت موفق

مسابقات والیبال المپیک توکیو در دو گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود. در پایان مرحله مقدماتی، چهار تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند و به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند.

ایران به همراه لهستان، ژاپن، کانادا، ونزوئلا و ایتالیا در گروه یک به میدان می‌روند و برزیل، آمریکا، روسیه،‌ فرانسه، تونس و آرژانتین در دوم گروه قرار دارند.

 

منبع: ایرنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا