اخبار بهداشت و سلامت خبرهای داغ

افراد بالای ۶۵ سال با هر نوع علامت سرماخوردگی بنا را بر کرونا بگذارند

علائم کرونا برای افراد بالای 65 سال

علائم کرونا برای افراد بالای ۶۵ سال

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در گزارشی نوشت: اگر تست کرونای شما منفی شد به آن اتکا نکنید و با دیدن علائم کرونا تب، تنگی نفس، از دست دادن بویایی و چشایی و به خصوص برای افراد بالای ۶۵ سال هر نوع علامت سرماخوردگی، بنا را بر کرونا بگذارید و به مرکز درمانی مراجعه کنید.

به گزارش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علائم کرونا انگلیسی تغییری نکرده و هیچ منبعی هم این موضوع را تایید نکرده است که این واریانت سه روزه افراد را از پای در می آورد، بلکه موضوع مهم درباره کرونا انگلیسی این است که در این جهش کودکان نیز دارای علایم می شوند.

در دام کسانی که با ایجاد وحشت درباره علائم کرونا انگلیسی مخاطب جذب می کنند، نیفتید.

سرایت پذیری کرونای انگلیسی تا ۷۰ درصد و بر اساس بررسی امپریال کالج لندن خطر مرگ ۳۶ درصد بیشتر از جهش‌های قبلی است نه سه برابر.

پیشگیری از کرونا انگلیسی، مانند قبل است فقط چون سرایت پذیری ویروس بیشتر شده بهتر است از ماسک پزشکی استفاده شود. برای فیکس شدن ماسک، روی آن یک ماسک پارچه‌ای بزنید؛ زیرا دو ماسک پزشکی روی یکدیگر سر می‌خورند.

اگر تست کرونای شما منفی شد به آن اتکا نکنید و با دیدن تب، تنگی نفس، از دست دادن بویایی و چشایی و به خصوص برای اشخاص بالای ۶۵ سال هر نوع علامت سرماخوردگی، بنا را بر علائم کرونا بگذارید و به مرکز درمانی مراجعه کنید. کرونا داروی خاصی ندارد، اما تحت نظر بودن و درمان حمایتی در بهبود بیماری بسیار موثر است.

بخوانید!  جدیدترین علایم کرونا انگلیسی در کودکان / به همراه ویدیو

منبع: ایرنا

مجله اینترنتی تحلیلک

نوشته های مرتبط

زمان واریز یارانه معیشتی اسفند ماه

فاطمه مجیدی

سرعت بی‌ سابقه شیوع کرونا در کشور

ساناز سرخوش

علت عصبانیت رونالدو / چرا رونالدو بازوبند کاپیتانی پرتغال را پرت کرد؟

فاطمه مجیدی