لئوناردو دی‌ کاپریو در نسخه هالیوودی فیلم «دور دیگر»

نسخه انگلیسی کمدی درام دانمارکی «دور دیگر» که داستان چهار دوست را روایت می کند، قرار است در هالیوود ساخته شود.

لئوناردو دی‌ کاپریو در نسخه هالیوودی فیلم «دور دیگر»

لئوناردو دی‌ کاپریو ستاره برنده جایزه اسکار نیز چشم به ایفای نقش اصلی این فیلم دارد. نقش اول نسخه دانمارکی «دور دیگر» را مدس میکلسن بازی کرده است. البته تا به این لحظه هیچ قراردادی امضا نشده است.

کمپانی متعلق به دی کاپریو حقوق بازسازی این فیلم دانمارکی را در رقابت با کمپانی تولید فیلم جیک جیلنهال دیگر بازیگر شناخته شده هالیوود از آن خود کرده است.

توماس وینتربرگ که برای فیلم دور دیگر نامزدی اسکار غافلگیرانه بخش بهترین کارگردانی را به دست آورد، قرار است به عنوان مدیر تولید در نسخه بازسازی حضور پیدا کند.

وینتربرگ فیلمنامه نسخه اصلی «دور دیگر» را در همکاری با توبیاس لیندهلم نوشته است. طبق اطلاعات به دست آمده وینتربرگ در نسخه جدید نه در مقام کارگردان و نه حتی فیلمنامه نویس حضور ندارد.

وینتربرگ در مراسم اسکار یکشنبه شب ۲۵ آوریل در هنگام دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم بین الملل برای ساخته تحسین برانگیزش «دور دیگر» سخنرانی پر احساسی انجام داد، او در نطق پیروزی اش به دختر درگذشته اش ادای احترام کرد، دختر ۱۹ ساله اش که چهار روز پس از فیلمبرداری فیلم «دور دیگر» توسط یک راننده بی ملاحظه کشته شد. وینتربرگ در این مراسم گفت: ما می خواستیم فیلمی بسازیم که در بزرگداشت زندگی باشد.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

بخوانید!  آنالیز و بررسی رنگ فیلم تلقین (inception)

دیدگاه خود را ثبت کنید