شنبه/ 27 شهریور / 1400

لیونل مسی و پاری سن ژرمن؛ این قصه سر دراز دارد…

خبرها حاکی از آن است که لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی با پاری سن ژرمن به توافق رسیده است.

طبق خبرهای غیر رسمی؛ پیشنهاد رسمی به مسی ارائه شده و وی با این انتقال موافقت کرده است. تنها جزئیات قرارداد باقی مانده و پس از آن طی روزهای آینده تست پزشکی و امضای قرارداد صورت خواهد گرفت.

لیونل مسی حقوق سالیانه 35 میلیون یورو به اضافه بندهای پاداشی دریافت می کند. همچنین قرارداد او 2 ساله و تا سال 2023 به اضافه بند تمدید یکساله تا 2024 خواهد بود.

گفته می شود مسی و پدرش در حال جستجوی خانه برای سکونت در شهر پاریس هستند.

لیونل مسی و پاری سن ژرمن؛ این قصه سر دراز دارد...

اما این تمام ماجرا نیست، مطلبی در مارکا منتشر شد که بیان می کند امکان دارد این انتقال بزرگ منتفی شود.

به نظر می رسد که بعد از اعلام جدایی قطعی لیونل مسی از بارسلونا، داستان او و باشگاه کاتالانی وارد فاز جدیدی خواهد شد. در واقع شکایتی به کمیسیون اروپا ارائه شده که بر اساس آن ممکن است اجازه داده نشود که لیونل مسی با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد امضا کند.

این موضوع به مسائل اقتصادی مربوط می‌شود. باشگاه پاری‌سن ژرمن به لحاظ بازی جوانمردانه مالی در وضعیت بدتری نسبت به بارسلونا به سر می‌برد.

این مستندات توسط یک وکیل معتبر به نام خوان برانکو و به نمایندگی از شرکای کاتالانی به کمیسیون اروپا ارائه شده و آنها خواستار تجدید نظر در مورد باشگاه فرانسوی شده اند. در واقع بعد از قطعی شدن جدایی لیونل مسی از بارسلونا، آنها با این شکایت قصد دارند از مذاکره فوق ستاره آرژانتینی و PSG و نهایتاً عقد قرارداد او با این باشگاه جلوگیری کنند.

از طرف دیگر تصمیم برای جلوگیری از عقد قرارداد لیونل مسی با پاری‌سن‌ژرمن باید قبل از امضای آن اتخاذ شود چرا که در غیر این صورت شرایط دیگری رقم می خورد و ممکن است زمان زیادی برای تجدید نظر در این رابطه صرف شود. در واقع اعضای بارسلونا معتقد هستند که پاری سن ژرمن به نوعی قوانین مالی را دور می زند و قصد دارند تا در این شکایت خود به حقوق بالای بازیکنانی نظیر سرخیو‌ راموس، جورجینیو واینالدوم، لوئیجی دوناروما، کیلیان امباپه و نیمار نیز اشاره کنند.

 

حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد!

 

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا