چهارشنبه/ 31 شهریور / 1400

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز در خصوص بازگشایی محور شمشک به دیزین گفت: شش سال بود از این محور ترددی انجام نمی‌شد ولی با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ روز است که بازگشایی شده و خودروهای اداره کل راهداری از آن تردد دارند و به دنبال تعریض و آسفالت آن هستیم تا مردم بتوانند مجدداً از آن ترددکنند.

علی زندی فر در گفت وگو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت طرح تعریض محدوده پل فردیس اظهار کرد: این طرح در شورای ترافیک استان تاییده نهایی را گرفته و قسمتی ازعملیات اجرایی آن از یک ماه پیش آغاز شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر پیمانکار مشغول کار در محدوده زیرگذر شمالی آن است و به صورت ضربتی پروژه را پیش می‌برد.

وی توضیح داد: تا کنون ۲۵ میلیارد تومان برای این پروژه تخصیص یافته و برای مابقی پروژه نیز به دنبال انتخاب پیمانکار از طریق برگزاری مناقصه هستیم.

زندی فر تاکید کرد: در مسیر تکمیل این پروژه دو پل باید تعریض شود و محور کرج به تهران هم اصلاحاتی نیاز دارد که با انجام آن ترافیک محدوده پل فردیس تا ۷۰ درصد کاهش می‌یابد.

این مسئول در پاسخ به مدت زمان تکمیل این پروژه گفت: در شرایط موجود برای تکمیل پروژه‌های عمرانی نمی‌توان زمان دقیقی را مشخص کرد ولی امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبار، یک ساله به پایان برسد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز در خصوص بازگشایی محور شمشک به دیزین هم گفت: شش سال بود از این محور ترددی انجام نمی‌شد ولی با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ روز است که بازگشایی شده و خودروهای اداره کل راهداری از آن تردد دارند و به دنبال تعریض و آسفالت آن هستیم تا مردم بتوانند مجدداً از آن تردد کنند.

 

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا