چهارشنبه/ 31 شهریور / 1400

یک خبرنگار ایتالیایی اعلام کرد انتقال سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران به باشگاه بایرن لورکوزن آلمان منتفی شده اما باشگاه آ.اس رم همچنان خواهان آزمون است.

«نیکولو اسچیرا» خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبال صبح امروز دوشنبه اعلام کرد مذاکرات باشگاه بایرن لورکوزن آلمان با سردار آزمون به هم خورده است و مهاجم تیم ملی ایران راهی آلمان نخواهد شد.
خبرنگار ایتالیایی افزود: «این مهاجم می‌تواند تابستان امسال زنیت را ترک کند. قرارداد او در سال ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد و باشگاه آ. اس رم هم هنوز به جذب او علاقه مند است.»
آزمون در حالی مورد توجه باشگاه آ. اس رم قرار دارد که باشگاه زنیت مبلغی در حدود ۲۰ میلیون یورو برای فروش او در نظر گرفته است. آزمون با وجود پیشنهاداتی که در هفته‌های اخیر داشته، به کارش در زنیت ادامه می‌دهد. او در بازی گذشته زنیت موفق شد دو گل به ثمر برساند.
آزمون بعد از بازی زنیت با کراسنودار که به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، در واکنش به پیشنهاداتی که از آلمان و ایتالیا دارد گفت: همه چیز به تصمیم باشگاه زنیت بستگی دارد. تمرکز من روی بازی‌هایم است.
«ادین ژکو» مهاجم تیم آاس رم در آستانه انتقال به تیم اینترمیلان ایتالیا است و این احتمال وجود دارد که سردار آزمون به عنوان جایگزین وی راهی رم شود.

منبع: مهر

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا