سه شنبه/ ۲۵ خرداد / ۱۴۰۰

مراسم یادبود ارتحال امام و نیمه خرداد با رعایت پروتکل‌ ها برگزار می‌ شود

فرماندار اسدآباد گفت: مراسم یادبود ارتحال امام خمینی(ره) و برنامه های نیمه خرداد با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان برگزار خواهد شد.

مراسم یادبود ارتحال امام و نیمه خرداد با رعایت پروتکل‌ ها

سعید کتابی با اشاره به سی و دومین سالگرد ارتحال امام راحل و نیز قرار گرفتن در آستانه ۱۵ خرداد اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونا برای حفظ سلامت مردم مراسم ها و برنامه های تجمعی نیمه خرداد براساس محدودیت های هوشمند و رعایت پروتکل ها تا حد ممکن در فضای باز برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به دو برنامه شاخص شهرستان به مناسبت سالگرد ارتحال امام راحل و ۱۵ خرداد تصریح کرد: مراسم نوحه خوانی و سینه زنی هیئت های عزاداری و هیئت رزمندگان اسلام رأس ساعت ۱۲ ظهر از مقابل دفتر امام جمعه و حرکت هیئات به سمت مسجد جامع برای حضور در مراسم عبادی سیاسی جمعه در ۱۴ خرداد و مراسم بزرگداشت ارتحال امام و سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد با حضور در مسجد جامع شهر رأس ساعت ۱۰ صبح در ۱۵ خرداد با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان همدان دو برنامه شاخص پیش بینی شده در نیمه خرداد خواهد بود که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.

کتابی در ادامه با تأکید بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای بازنشر و ترویج اندیشه های امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: ظرفیت فضای مجازی بهترین بستر برای بازگویی ابعاد شخصیتی، اندیشه و افکار امام راحل برای جوانان و نوجوانان و انتقال آن به نسل آینده است که باید از این ظرفیت غافل نشویم.

وی مطرح کرد: امام خمینی(ره) از کم نظیرترین و ممتازترین شخصیت‌های تاریخ بشریت است که با اندیشه‏‌های بلند الهی و تلاش‏‌های صادقانه خود، مسیر تاریخ را دگرگون کرده و سر منشأ تحولات عظیمی‌ در ایران و جهان شد.

کتابی بیان کرد: عظمت و قدرت ایران اسلامی به برکت مسیری است که امام راحل ترسیم کرده که با وجود تمامی توطئه ها و دشمنی دشمنان اسلام مسیر خود را به صورت پایدار طی می کند.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ حضور در این رویداد مهم سیاسی را امتداد مسیر شهدای ۱۵ خرداد دانست و گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو که مورد تأکید امام راحل و رهبر معظم انقلاب است، موجب تقویت قدرت و اعتبار نظام و انقلاب اسلامی ایران در عرصه داخلی، منطقه ای و بین المللی خواهد بود و به طور قطع بار دیگر مردم ایران اسلامی و دیار سیدجمال الدین اسدآبادی با حضور در این انتخاب بزرگ مشت محکمی بر دهان ابرقدرت های جهان خواهند کوبید.

کتابی همچنین با بیان اینکه تمام مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستان اسدآباد با هماهنگی و تعامل بسیار خوب بین هیئت ‌های سه گانه اجرایی، نظارت و بازرسی تدارک دیده شده است، یادآور شد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در شهرستان اسدآباد فراهم شده و با حضور ناظران بهداشتی بر نحوه اعمال پروتکل‌های بهداشتی در شعب ثبت نام و اخذ رأی توصیه‌های لازم برای حفظ سلامتی عوامل اجرایی شعب و رأی دهندگان را ارائه خواهند داد.

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا