شنبه/ 24 مهر / 1400

مسی: بی‌صبرانه منتظر شروع فصل با PSG هستم

 

ستاره جدید پاری سن ژرمن از دلیل انتخاب این تیم سخن به میان آورد و تاکید کرد که بی صبرانه منتظر نخستین بازی در تیم جدیدش است.

به نقل از اکیپ، مسی بعد از پشت سرگذاشتن تست پزشکی باشگاه پاری سن ژرمن قرارداد خود را با این تیم امضا کرد.

این بازیکن در حضور ناصر الخلیفی به رسانه ها معرفی شد و قرارداد دو ساله خود را امضا کرد. مسی در واکنش به پیوستن به پاری سن ژرمن گفت: بی صبرانه در انتظار آغاز فصل جدید با پاری سن ژرمن هستم. باشگاه و رویکردی که دارد کاملا با انتظارات و اهداف من همخوانی دارد و به همین خاطر این تیم را انتخاب کردم. می‌دانم که پاری سن ژرمن چه بازیکنان بزرگ و بااستعدادی دارد و البته مسئولان شایسته‌ای که برای موفقیت تیم بسیار تلاش می‌کنند.

او ادامه داد: می‌خواهم به کمک بازیکنان و مسئولان رد پای خوبی از خود در پاری سن ژرمن به جا گذارم. برای نخستین بازی خو در پارک دو پرانس مشتاقانه انتظار می‌کشم.

ناصر الخلیفی هم در واکنش به جذب مسی گفت: بسیار خوشحالم که مسی پاری سن ژرمن را انتخاب کرد. ما به این گامی که برداشتیم افتخار می کنیم و به مسی که به خانواده ما اضافه شد خوشامد می گویم. مسی نشان داد که به دنبال پیشرفت و کسب جام های بیشتر است و این چیزی است که ما می خواهیم.

او ادامه داد: جذب مسی به معنای موفقیت بزرگ ما در جذب بازیکنان بزرگ است. ما در این سالهای اخیر نشان داده ایم که می توانیم بازیکنان و مربیان بزرگ را جذب کنیم. امیدوارم که این خرید موفقیت های بزرگی را برای ما رقم زند و هواداران تیم را در سراسر جهان خوشحال کند.

 

 

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا