شنبه/ 24 مهر / 1400

مهدی رحمتی اخراج شد

مهدی رحمتی که با باشگاه پدیده مشهد قرارداد دارد، با بازگشت مالکیت این باشگاه به فرهاد حمیداوی و تغییر دوباره نام آن به شهر خودرو، از شهر خودرو کنار گذاشته شد و احتمالا فرهاد حمیداوی هدایت تیم را به محمدرضا مهاجری می سپارد.

امروز برای فوتبال مشهد یک روز سرنوشت ساز بود چرا که کمیته تامین امنیت و نظم استان باید تصمیم می گرفت از این پس اداره تیم مشهدی حاضر در لیگ برتر با فرهاد حمیداوی باشد یا با هیات فوتبال مشهد که در غیاب حمیداوی تیم را مدیریت می کرد؟ جلسه سرنوشت ساز پیش از ظهر برگزار شد و تیم را به فرهاد حمیداوی برگرداندند.

وقتی حمیداوی به دلیل مشکلات اقتصادی گرفتار شد، در همین کمیته تصمیم گرفتند چون مالک باشگاه توان اداره آن را ندارد، باشگاه به هیات فوتبال واگذار شود و احسان اصولی هم از طریق شورای شهر و شهرداری هزینه های تیم را جور کرد اما امروز در استانداری تصمیم گرفته شد باشگاه به حمیداوی برگردد.

با این حساب از این پس پدیده ای در کار نیست و نماینده مشهد دوباره همان شهر خودرو است اما اولین اتفاق مهمی که رخ داده، حذف سیدمهدی رحمتی از این تیم بوده است.

رحمتی فصل قبل در اولین تجربه سرمربیگری اش در لیگ برتر نتایج قابل قبولی با پدیده گرفت و با این که تیمش به دلیل مشکلات مالی نزدیک به 14 بازیکن اصلی خود را از دست داد، فراتر از انتظار ظاهر شد و لیگ بیستم را با رتبه ای تک رقمی تمام کرد. اما شهرخودرو به رغم این که هنوز یک سال دیگر از قرارداد مهدی رحمتی با این تیم مشهدی باقی مانده، او را کنار گذاشت.

البته شهر خودرو هفته قبل رحمتی را کنار گذاشته بود. همان روز که در تهران با منصوریان و مهاجری مذاکره کردند و با مهاجری به توافق کامل رسیدند، معلوم بود فرهاد حمیداوی قصد ندارد با رحمتی کار کند اما مسعود معمایی که مدیرعامل مجموعه حمیداوی است در ظاهر می گفت رحمتی یکی از گزینه های ما محسوب می شود.

به هرحال امروز مهدی رحمتی به صورت رسمی از شهرخودرو کنار گذاشته شد و احتمالا این تیم با محمدرضا مهاجری وارد لیگ بیست و یکم می شود.

رحمتی پیش از این در جایگاه سرمربی پدیده به فروش بازیکنان این تیم از جمله علی نعمتی و قاسمی نژاد اعتراض کرده بود اما حالا که او را کنار گذاشته اند، شهرخودرو می تواند خیلی راحت نعمتی و قاسمی نژاد و … را بفروشد و حداقل برای تامین مخارج تمرین شهرخودرو و آماده سازی این تیم زیر نظر مهاجری پول داشته باشد.

 

منبع: طرفداری

مجله اینترنتی تحلیلک

اسکرول به بالا