مهدی شیری: همه از پرسپولیس می ‌ترسند

مهدی شیری مدافع پرسپولیس درباره شرایط این روزهای سرخپوشان تهرانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ صحبت کرد. به نظر مهدی شیری تیم ها از پرسپولیس می ‌ترسند و با برنامه مقابل این تیم قرار می ‌گیرند.

نظر مهدی شیری در مورد پرسپولیس

مهدی شیری مدافع پرسپولیس در خصوص برد با ارزش پرسپولیس مقابل الریان قطر گفت: بازی پرفشاری بود و همه بازیکنان غیرت گذاشتند و در نهایت توانستیم پیروز این میدان باشیم.

شیری افزود: در این تورنمنت مهمترین فاکتور و عامل برتری تیم‌ ها ریکاوری خوب است که خداراشکر به بهترین نحو این مهم را انجام می‌دهیم و دغدغه‌ای در این خصوص نداریم. البته فشردگی و فشار مسابقات بسیار زیاد است و بازیکنان از این نظر بسیار دچار مشکل می‌شوند؛ اما کادرفنی برای این مسائل هم فکری اساسی دارد.

مدافع راست پرسپولیس افزود: تیم ‌های قطری از امکانات خوبی برخوردار هستند؛ ولی با وجود تمام این امکانات این تیم ما بود که مثل بازی اول ۳ امتیاز را به دست آورد و مقتدرانه به صدر جدول رسید.

شیری ادامه داد: ابتدا و در نیمه اول کمی غافلگیر شدیم؛ اما در ادامه روی غیرت بچه‌ ها و البته تفکرات کادرفنی در نیمه مربیان توانستیم باخت را با پیروزی تغییر دهیم و یک برتری شیرین را ثبت کنیم.

شیری گفت: فشردگی این مسابقات بسیار بالاست و باید همه بازیکنان در شرایط خوبی قرار داشته باشند در هر زمان که کادرفنی به بازیکنی نیاز داشت با تمام وجود به میدان بروند. ما پرسپولیس هستیم و همه از تیم ما می‌ترسند و با برنامه مقابل ما قرار می‌گیرند اما در نهایت ما هدفی جز صعود به عنوان تیم اول گروه و در نهایت قهرمانی در آسیا نداریم.

بخوانید!  احتمال دربی در لیگ قهرمانان 2021 چقدر است؟

مجله اینترنتی تحلیلک