وضعیت نمایندگان ایران در پایان هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا

در پایان هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، یک نماینده ایران در صدر جدول گروه خود جای دارد و دو نماینده دیگر کشورمان در جایگاه دوم جداول گروه‌های خود ایستاده‌اند.

وضعیت نمایندگان ایران در پایان هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا

هفته چهارم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، بامداد روز یکشنبه به پایان رسید تا وضعیت نمایندگان کشورمان در پایان بازی‌های این هفته مشخص شود.

در گروه B مسابقات همه نتایج به سود شاگردان خطیبی بود. تراکتور با غلبه بر نیروی هوایی عراق موفق شد اولین پیروزی خود را در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به دست بیاورد و با کسب شش امتیاز، به صعود به یک هشتم نهایی امیدوار بماند. شارجه هم مقابل پاختاکور متوقف شد تا هشت امتیازی شود و تراکتور به صدرنشینی گروه B چشم بدوزد.

 


در گروه C مسابقات هم استقلال با وجود تساوی مقابل الدحیل، جایگاه دوم جدول را حفظ کرد و به دیدارهای دو هفته پایانی مسابقات امیدوار است. الدحیل با هشت امتیاز در صدر جدول گروه ایستاده و الاهلی عربستان با هفت امتیاز، رتبه دوم نماینده کشورمان را تهدید می‌کند.
جدول لیگ قهرمانان آسیادر گروه D، فولاد در دیداری شش امتیازی مغلوب النصر شد تا به جایگاه سوم جدول سقوط کند. السد هم با برتری مقابل الوحدات، هفت امتیازی شد و جای فولاد را در رتبه دوم جدول گرفت. در این گروه النصر، السد و فولاد همچنان برای صعود مستقیم تلاش می‌کنند و الوحدات از بخت کمی برای صعود برخوردار است.

جدول لیگ قهرمانان آسیا
در گروه E نیز پرسپولیس روند صد درصد پیروزی خود را ادامه داد و تساوی در دیدار مقابل الوحده، شاگردان یحیی گل‌محمدی را به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌رساند. نماینده امارات بیش از سایر تیم‌های گروه شانس کسب رده دوم جدول گروه و راهیابی به جمع ۱۶ تیم برتر مسابقات را دارد.

جدول لیگ قهرمانان آسیا

 

بخوانید!  عالیشاه در آستانه محرومیت از لیگ قهرمانان

 

مجله اینترنتی تحلیلک

دیدگاه خود را ثبت کنید